Автор блогу DaiFiveTop склав черговий топ, присвячений жіночим звичкам, які дратують чоловіків.

Туди увійшли речі, які жінки вважають красивими, а чоловіки - ні. Дізнайся в цій добірці, від чого краще відмовитися, щоб справляти гарне враження на чоловіків.

П'яте місце в топі зайняли перекачані жінки. Де межа, що відокремлює підтягнуте жіноче тіло від страшних м'язів? Тут все досить очевидно, чоловіки хочуть бачити поруч тендітну супутницю, а не качка.

Джинси (а також шорти, штани, інші предмети одягу) з високою талією, тобто "до пупка", зайняли почесне четверте місце. Дивно, але висока талія, яка не виходить з моди останні кілька років чоловікам здається сміховинним явищем.

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Третє місце, як не прикро, блогер віддав бодипозитиву. За словами автора блогу, кожна дівчина сама має право вирішувати як їй виглядати, але неголені пахви і величезні тіла - це не те, що приваблює чоловіків.

А ось друге місце виявилося менш спірним — це накладні нігті. Довгі акрилові нігті не тільки виглядають неприродно, але і абсолютно незручні на практиці.

Ну і перше місце в анти-топі зайняло більш або менш свіже явище — хитання головою під музику в інста-сториз. Робите так? Так от, знайте, декого це дратує. Хоча, яка різниця що думають інші, якщо вам хочеться банально потусити?

Нагадаємо, якщо ти хочеш знати і розуміти свого партнера, тобі необхідно прочитати 10 таємниць відомого коуча Марка Іфраїмова.

Як повідомляв Знай.ua, жінка може створити атмосферу, яка буде мотивувати чоловіків захоплюватися собою і своєю щедрістю.

Також Знай.ua писав,з настанням літа кожен другий намагається схуднути і позбутися від цих ненавистних кілограм, що накопичилися за зиму, і ніяк не хочуть покидати наші тіла.