Вчені з Австралії встановили, що звичка випивати алкоголь перед телевізором може бути смертельно небезпечною.

Проаналізувавши показники здоров'я більше 8 900 осіб та зіставивши їх зі способом життя обстежуваних людей, експерти повідомили, що проведення часу перед телевізором в компанії з алкоголем на 12% збільшує ризик розвитку системного запалення, на тлі якого виникають небезпечні захворювання, в тому числі рак.

"Вживання алкоголю перед телевізором збільшує шанс передчасної смерті, пов'язаної із запаленням", - розповіли вчені.

Дане дослідження було розпочато в 1999 році. У його ході вчені також з'ясували, що люди, які проводять перед телевізор більше 4 годин в день, на 80% частіше стикаються з хворобами серця.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Манера випивати, сидячи перед телевізором, значно посилює несприятливі процеси в організмі. Також вчені заявили, що звичка вживати солодощі і фаст-фуд перед телевізор несе небезпеку для організму.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", що гірше — з'їсти гамбургер або випити пару келихів вина за переглядом серіалу? Професор біостатистики Девід Шпигельхалтер з Кембріджського університету розрахував цифри, які допоможуть переглянути деякі аспекти і звички нашого повсякденного життя.

Нас бомбардують інформацією про корисні та шкідливі звички, але як зрозуміти, що дійсно важливо? Професор рекомендує простий спосіб повідомляти людям про фактори ризику, пов'язаних з поведінкою або навколишнім середовищем.

"Ці цифри ми отримали з епідеміологічних довгострокових досліджень, присвячених способу життя: куріння, вживання алкоголю та м'яса, надмірної ваги та фізичної активності", — говорить учений.

Стаття опублікована в рецензованому науковому журналі The BMJ, а ми розповімо з неї все найцікавіше.

1.Сигарети

Викурюючи по 20 сигарет на день, людина забирає у собі близько 7 років життя. Кожна викурена сигарета робить вас на 15 хвилин ближче до смерті.

2. Кава

2-3 чашки міцного напою в день може збільшити тривалість життя на цілий рік. По 10 хвилин на кожну чашку.

3.Телевізор

Якщо дивитися телевізор по 2 години в день, то можна втратити цілий рік свого життя, так само, як і згубна звичка з'їдати по кілька сосисок на вечерю. Кожну годину вечірнього ТБ-шоу – мінус 15 хвилин життя.