Приємне з корисним: як займатися любов'ю і розумнішати

поділитись
Крім інших корисних властивостей секс має здатність підвищувати мозкову активність

В ході вкрай пікантних наукових експериментів американські медики з'ясували, що збуджений стан і підвищене лібідо сприятливо позначаються на роботі головного мозку.

МРТ збуджених чоловіків показало, що сексуальне збудження покращує приплив крові не тільки до "головному місця", але й загальну активність мозку. Схожим чином справа йде і у випадку з порушеними жінками — під час занять сексом центральна нервова система жінок починає працювати нормально.

Вчені також з'ясували, що в період сексуального збудження мозкова активність дозволяє людям досягти піку розумової активності.

Але є і деякі обмеження — заняття сексом вчасно або після сильних стресів здатні нашкодити мозку і організму в цілому через підвищення рівня окситоцину, так званого гормону стресу.

Особливо сильно це виявляється у жінок — ще в 2010 році дослідники з'ясували, що заняття сексом в 33% випадків призводять до ще більших розладів і депресій.

Втім вчені давно прийшли до висновку, інтеллект - це не те, з чим ми народжуємося. Розум безпосередньо залежить від мозкової діяльності людини. Можна стати розумнішим, застосувавши маленькі трюки, які змусять ваш мозок працювати ефективніше.

Як повідомляв портал "Знай.uа", статевий акт в душі чи у ванній, негативно впливає на здоров'я обох партнерів. До такого висновку прийшли фахівці, проаналізувавши дану тему. Іноді бажання зайнятися коханням може застати в найбільш екзотичних місцях, а деякі навмисно відвідує їх, щоб спробувати екстремальний секс. Для багатьох така стихія вода є способом отримання нові відчуття. Тому пари часто направляються в душ, ванну, басейн або лазню. Але тут виникає питання: чи можна займатися сексом у воді і наскільки це безпечно?

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
інтим, вчені, відносини, розум
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Євгенія Антощук поділилася рецептом свого фірмового яблучного штруделя
0
0
22:02 21.04.2018
Команда порятунку тварин в одному з продуктових магазинів Києва упіймала кота, який проник у приміщення
0
0
21:51 21.04.2018
Якщо шампуні, маски і вітаміни безсилі, значить, настав час переглянути своє харчування
0
0
21:40 21.04.2018
Жителі міста запевняють, що природним чином візерунки з'явитися там не могли
0
0
20:12 21.04.2018
Картопля та каша — їжа наша
0
0
19:17 21.04.2018