Людина, який зіткнулася з самотність часто сама не може знайти причину цьому. Безлічі людей, незважаючи на еру гіпер комунікації, складно знайти собі партнера. Психологи виділяють кілька факторів, чому так відбувається. "Единственная" пише про три неочевидні причини самотності.

Ти (або він) ідеалізуєте стосунки

Ідеальних відносин, як і ідеальних людей, не існує. Не варто покладатися на картинки в соцмережах, які зображують щасливі, задоволені один одним пари. Свого партнера потрібно сприймати не як якийсь неземний ідеал, а як особистість зі своїми перевагами і недоліками. Потрібно пам'ятати, що люди не змінюються і для ідеальних відносин підійде той, чиї недоліки найбільш вам підходять.

Ти (або він) не готова до стосунків

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Нормально, коли людина в якийсь період свого життя хоче розібратися в собі і побути на самоті. Якщо в цей період почати з кимось зустрічатися, є великий ризик розчаруватися. Раз і назавжди.

Щоб відносини приносили задоволення, до них необхідно бути готовим. Тобто, ти повинна чітко розуміти, що на даному етапі життя тобі потрібні стосунки. Не, тому що "вже пора", а тому, що "ти так хочеш".

Егоїзм

Здоровий егоїзм дуже корисний у сучасному світі, але у всього є свої межі. Людина, який завжди ставить себе у главу кута ніколи не буде щасливий у стосунках.

У відносинах дуже важливо, щоб дві сторони віддавали. Таким чином партнер відчуває себе потрібним і улюбленим. І, коли обидва в парі відчувають, що по-справжньому потрібні іншому (не заради сексу, грошей або прибирання) – у парі буде гармонія.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", група дослідників зробила висновок, що жінці потрібно потягнути час і не вступати в інтимний зв'язок при першій же зустрічі. Про це повідомляють ЗМІ.

Британські економісти з'ясували, на якому за рахунком побаченні варто погодитися на секс з чоловіком, щоб у відносин було майбутнє.

За допомогою математичного аналізу дослідники з'ясували, що жінці потрібно потягнути час і не погоджуватися на секс на першому ж побаченні. На думку вчених, якщо жінка налаштована на серйозні і тривалі стосунки, то їй краще не поспішати з нічюю пристрасті.

Дослідники також вважають, що позитивні чоловіки схильні до залицянь, тому якщо партнер готовий на три-п'ять платонічних побачень, то це хороший знак для стосунків.