1. Ви станете щасливішими. Підвищений рівень цукру безпосередньо пов'язаний зі станом відчаю і депресією. Зазвичай відразу після того, як ви з'їдаєте солодкість, відчуваєте себе краще. Але в довгостроковій перспективі цукор послаблює здатність тіла боротися зі стресом і викидати правильні, поліпшують настрій речовини.

2. Ваша імунна система скаже вам спасибі. Ми вже говорили, що цукор є головним провокатором розвитку запальних процесів. Це дуже сильно впливає на імунну систему. Крім того, якщо рівень цукру підвищений, ваше тіло буде ослаблено і не зможе протистояти інфекціям.

3. Ваша здатність концентруватися покращиться. Дослідження, проведене вченими з Університету Каліфорнії, показало: цукор погіршує наші розумові здібності і тільки заважає навчанню. Солодке створює ефект туману в свідомості і не дає зосередитися на конкретних цілях.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

4. Ваша шкіра стане сяючою. Відмова від цукру не творитиме дива і не поверне час назад. Однак він здатний уповільнити процеси старіння. Цукор продукує нові молекули, які атакують волокна колагену і еластину - ті самі, які роблять вашу шкіру пружною і гладкою.

5. Ви станете енергійніше .Цукор ненадовго змушує нас відчувати себе дуже енергійними і швидкими. Але так само, як і кофеїн, він забезпечує лише короткочасний ефект, після якого настає повний провал і втому.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про 5 міфах про пиво.