1. Збільшується продуктивність. Холод сприяє розвитку аеробних структур в м'язах. З-за цього збільшується швидкість бігу і підвищується ефективність використання кисню.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
2. Підвищується імунітет. Через переохолодження в організмі підвищується секреція кортизолу і знижується імунітет, що робить вас більш чутливими до інфекцій і вірусів. Однак до холоду можна звикнути і переносити його без негативних наслідків.
3. Збільшується витрата калорій і спалювання жиру. Холод збільшує кількість бурого жиру — особливого типу жирової тканини, яка витрачає калорії на обігрів тіла. Дослідження 2014 року встановив, що регулярний сон в холодній кімнаті (19 °С) протягом місяця збільшує обсяг бурих жирових клітин на 42%, а їх метаболічну активність — на 10%.
4. Фізична активність виганяє сезонну депресію. Чим менше за вікном сонця, тим важче радіти життю і зберігати жвавість, бадьорість і мотивацію. Холодні сірі дні провокують якщо не депресію, то вже у всякому разі нудьгу.
5. Ви звикнете займатися в будь-яких обставинах. Взимку всяке трапляється. То штормове попередження, то позначка термометра впала нижче низького, то завалило снігом автомобіль. Зимовий спорт дозволяє розвинути навик займатися в будь-якій ситуації.
Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ 5 міфах про пиво.