Буквально днями вченим Кембриджського університету з Великобританії вдалося вирахувати, яка доза алкоголю буде безпечною для організму людини і не зашкодить його здоров'ю. Так, завдяки дослідженням, фахівці з'ясували, що максимально нешкідливою кількістю є 100 г чистого спирту на тиждень, що прирівнюється до п'яти келихів пива з міцністю 4% або ж 875 мл вина міцністю 13%.

Наголошується, що дослідження вчені проводили тривалий час. Участь прийняли 600 тисяч людей різної національності з 19 країн. Головна особливість експерименту була в тому, що всі учасники були любителями спиртних напоїв. Вдалося встановити, що в результаті вживання алкоголю більше 40 тисяч людей померли у зв'язку з серцево-судинними захворюваннями, пише Vladtime.

Крім того, майже стільки ж людей відчули перші симптоми небезпечної недуги. Вчені запевняють, що вживання спиртних напоїв понад норму в 100 г скорочує життя на півроку, відповідно, прийняття алкоголю дозою 250 г – до 2-х років. Тому дослідники нагадують і застерігають, що вживання алкоголю не може приносити користь організму, як вважає більшість людей.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, якщо ранкова головний біль - частий гість і з'являється з деякою періодичністю, є сенс серйозно звернути на це увагу і, проаналізувавши кілька моментів, можливо звернутися до лікаря.

За даними досліджень, ті, хто зловживав ввечері алкоголем, вранці страждали від головного болю. Люди, які споживають "психотропи" від депресії, тривоги і безсоння, в більшості випадків отримують головний біль в якості ранкового подарунка від організму.

Також головний біль може з'явитися через проблеми зі сном – хропете, часто прокидаєтеся вночі, рясно пітнієте під час сну і відчуваєте сонливість вдень. Часто така проблема виникає через апное – тимчасового припинення дихальних рухів. При цьому захворюванні під час сну дихання стає поверхневим або навіть ненадовго припиняється. В такому випадку особу будуть мучити часті головні болі вранці.