При проблемах у відносинах не завжди варто відразу бігти за порадою до подрузі чи мамі. Деколи потрібно спочатку розібратися один з одним і пам'ятати, що стосунки двох – це справа лише двох. Невдовзі ви помирітися, а неприємна думка про вашого партнера у рідних може скластися на довгі роки.

Спад сексуальної активності

Відсутність сексуального життя – перший дзвіночок майбутньої кризи. При цьому не варто обговорювати це з кимось крім свого партнера. Подрузі може здатися несуттєвим і можна упустити важливий момент у відносинах. Якщо ж не вдається самостійно впоратися з проблемою, то краще звернутися за допомогою до психолога і розібратися насправді, що відбувається з вашими відносинами.

Сексуальні фантазії партнера

Популярні новини зараз

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Інтимна сфера не повинна виходити далі спальні. А вже тим більше це стосується сексуальних уподобань і фантазій кожного з партнерів. Це момент довіри, яку втратите в разі, якщо найпотаємніше буде обговорюватися в колі подруг.

Зрада

Тема делікатна. І погодьтеся, що не завжди після зради одного з партнерів пара розходиться. Деколи після довгих сварок і обговорень відносини відроджуються з новою силою. Але це буде важче зробити, якщо у цей конфлікт будуть залучені родичі або друзі. Якщо ви зможете пробачити зраду дружину, то вони – ніколи.

Фінансові проблеми

Провали дружина краще ніколи не виносити на загальне обговорення. Тим більше фінансові. Рано чи пізно становище покращиться, а ось відчуття, що його половинка думає про нього, як про неспроможнім персонажа, буде довго ще роз'їдати його зсередини.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вчені розповіли, що на комфорт у відносинах може впливати різниця в рості пари. Чим вище чоловік, тим радісніше почувається дружина. Ви не помічали? А ось вчені уми з Konkuk University в Південній Кореї знайшли наукове підтвердження цього.