Свобода моралі в сучасному світі дозволяє одружуватися безліч разів. Або не морочитися штампами взагалі. І деякі люди охоче користуються цією можливістю. Щоб дізнатися кількість потенційних шлюбів в своєму житті, досить звернутися до астрології. Вона давно виявила статистику за кожном зодіакальном сузір'єм. Давно вже відомо, хто серед знаків Зодіаку зрадник, хто однолюб, а хто просто любить весілля.

Овен

Можна з упевненістю стверджувати, що шлюбів буде багато. Не менш трьох. Витримати енергетичний напір Овнів здатні лише найстійкіші. При цьому знак сам по собі є дуже привабливим: оточуючих приваблює тепло представника вогненної стихії. Тому метеликів навколо Овнів завжди достатньо. І вони цим безсовісно користуються. Перебирають партнерів. Навіть якщо шлюбу вже багато років - в один прекрасний момент Овни від людини йдуть. Їм потрібен постійний ріст, перемога над кимось або чимось. Відвертий егоїзм і підвищена сексуальність знака в підсумку призводять до безлічі весільних альбомів. Можна сказати, Овни - постійні клієнти РАГСів.

Телець

А ось Тельці демонструють стабільність. Їм легше підлаштувати під себе партнера, ніж шукати чергові граблі. Практичний знак вміє заробляти, і може навчити цьому іншого. А йти від золотої жили мало хто хоче. Тому шлюби Тельців, як правило, дуже міцні. Їх навіть можна порівняти з корпорацією: скільки б дітей-філій не гілкувалася - головний офіс завжди залишається на місці. Якщо ви шукаєте людини на все життя, то вам до Тельцям.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

Близнюки

Ці хлопці - рекордсмени. Кількість їх шлюбів перевищує всі допустимі моральні межі. Навіть в сучасному світі на Близнюків часом дивляться косо. А адже вони ні в чому не винні! Просто приналежність до повітряної стихії і заступництво найшвидшою планети-Меркурія призводить до частої зміни інтересів. Так, цей знак можна вважати вітряним у всіх сенсах. Їх увагу автоматично перемикається, без участі мозку. Уже через рік вони дивляться на колись коханої людини іншими очима.

Рак

Кращі подружжя на світлі. Вони настільки прив'язуються до партнера, що підуть за ним на край світу. Про розлучення з Раком не може бути й мови. Емоційні представники водної стихії зроблять все, щоб у людини навіть думок таких не було. Реалізують будь-яку його мрію про сімейний затишок. Раки абсолютно щиро хочуть стати ідеальними. Тому шлюб у них, найчастіше, тільки один. На жаль Раки, навіть готові терпіти зради і насильство, але не підуть від свого партнера і будуть його захищати.

Лев

На відміну від гарячих Овнів, Леви чудово вміють поводитися з вогненною енергією. Вони стають управлінцями у всіх сферах життя: від бізнесу до сімейного побуту. Вибір партнера здійснюється досить практично - Леви вважають за краще багатство і вірність. Якщо за душею у людини нічого немає, то шлюб з розкішною кішкою йому апріорі не світить. Те ж саме стосується і банкрутства. Від невдахи Леви миттєво йдуть. Тому 1-2 шлюбу за життя цілком нормальне явище для них.

Діва

Як і Близнюкам, цьому знаку також протегує невгамовний Меркурій. Однак приналежність до земної стихії утримує людину від спонтанних рішень. Всі дії Діви продиктовані сухим, раціональним розрахунком. Виняток становить лише юність, коли романтична пелена застилає очі рожевим кольором. Тільки в цьому віці Діва здатна зробити помилку. А ось другий їхній шлюб буде монолітним.

Терези

Терезам властива неврівноваженість психіки. Вони у вічному пошуку гармонії. У різні періоди життя від партнера вимагають протилежних якостей: м'якості-твердості, підпорядкування-самостійності, обожнювання-сухості. І якщо людина не є гнучким, то Терезів долають сумніви у виборі. По суті, ідеальною парою для них може стати лише інший представник повітря - мінливі Близнюки. Однак на пошуки цих вітряних хлопців йдуть довгі роки і розчарування від 2-3 шлюбів.

Скорпіон

У цьому знаку поєднуються суперечливі властивості особистості. Скорпіони є найбільш ревними власниками, але при цьому здатні на підступність зрадників. Справа в тому, що вони за своєю природою завжди прагнуть до лідерства. До володіння усім найкращим. Тому партнера, який їх перестав влаштовувати, вони без зайвих жалю змінюють. Однак вибір Скорпіонів найчастіше точний. Цей знак не поступається тим же Близнюкам по інтелектуальному потенціалу. А ось в обґрунтованості дій явно перевершує. Тому двох шлюбів за життя для них цілком достатньо.

Стрілець

Волелюбність Стрільців часто призводить представників знака до розлучень. Як би сімейні традиції і моральні догми не стримували, вільний дух цих філософів життя просить змін. Знайти нову людину навіть в іншій країні для Стрільців не складає ніяких труднощів. А бажання познайомитися з новою культурою лише прискорює укладання шлюбу. Тому 2-3 походу в ЗАГС для них є певною нормою.

Козеріг

Як і належить представнику земної стихії, Козеріг відрізняється грунтовністю своїх дій. Це найбільш розважливий знак Зодіаку. При цьому він уміло маскує корисливі мотиви за сексуальністю. Партнер ні за що не здогадається, що був потрібен Козерогу через гроші або положення в суспільстві. Частково так відбувається тому, що Козеріг робить свій вибір дуже ретельно, і ні в чому не сумнівається. Тому шлюб у цього знака, як правило, тільки один. З найвигіднішою партією.

Водолій

А ось з Водоліями найважче. Ці хлопці відносяться до повітряної стихії, а також підвладні впливу Урана. Ця планета вимагає створення нового, відповідає за креатив у всіх сферах. Якщо Водолій не зможе експериментувати в улюбленій справі, то його сімейне життя буде гранично нестабільною. А тяга до незвичайних сексуальних утіх здатна шокувати навіть найбільш бувалих партнерів. Тому тут як пощастить: або один шлюб з гнучким партнером, або безліч з "не тими".

Риби

Риби наступають на п'яти Близнюкам. Відсутність всередині знака міцного морального стрижня формує особистість, що йде за різними авторитетами. Якщо партнер таким не є, то його осягає доля кинутого. Пошук ідеальної другої половинки може тривати до старості. Тому 4 або 5 шлюбів для Рибок нормально.

Як повідомляв портал "Знай.uа", астрологи виділили 6 знаків Зодіаку, від представниць яких можна очікувати інтрижок на стороні. Звичайно ж, оцінювати вірність жінок тільки по їх приналежності до певного Знаку Зодіаку не можна, але, як не крути, у деяких проявляється прагнення до зради частіше, ніж у інших.