Лондонська школа гігієни і тропічної медицини провела опитування молоді стосовно їхнього початку статевого життя та сексуальних уподобань.

Результати дослідження опублікували у Journal of Adolescent Health.

Раніше вчені прийшли до суперечливого висновку. З одного боку молоді люди почали раніше вживати алкоголь та вступати у статеві контакти. З іншого - вони пізно починають доросле життя та можуть жити із батьками без роботи до 25-30 років.

Більш того, дослідження американських психологів свідчить про те, що нинішні юнаки і дівчата виявилися менш розпущеними і більш скромними, ніж їхні батьки з "покоління Пепсі" і їхні дідусі і прадідусі з покоління "шістдесятників".

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще

Представниця британської школи гігієни Рут Льюїс ініціювала опитування молодих співвітчизників. Виявилось, що частина аспектів статевої поведінки молоді сильно змінилася в останні два десятки років, але деякі звички залишилися незмінними.

Хлопчики та дівчатка починають цілуватися та займатися сексом у 14-16 років. Однак змінилися їхні уподобання - нетрадиційні форми статевих відносин, такі як анальний і оральний секс, стали помітно більш популярними сьогодні.

20 років тому нетрадиційним сексом займались близько 10% молоді. Сьогодні його практикує кожен четвертий хлопець та кожна п'ята дівчина. Ще сильніше цей показник виріс серед підлітків у віці 16-18 років.

"Спостереження за тим, коли і як молодь починає займатися сексом, допоможуть нам сформулювати нові підходи до статевого освіти і обговоренню того, які небезпеки несуть за собою ті чи інші нетрадиційні форми інтимної близькості", - прокоментувала свою діяльність Льюїс.

Вчені вважають, що зміни у статевій поведінці молоді пов'язані з наростаючою "сексуалізацією" масової культури і поширенням інформації про подібні захоплення у глобальній мережі. На думку Льюїс, все це необхідно враховувати соціальним службам і викладачам в школах для того, щоб захистити молодь від можливих проблем зі здоров'ям і поширення статевих інфекцій, характерних для подібних форм сексу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", сексологи стверджують, що 15% жінок взагалі не здатні відчувати оргазм. Це варіант норми. А в інших 85% випадках можна і потрібно розбиратися, вирішувати.