Існують різні продукти та препарати, з якими не рекомендовано мішати алкоголь, адже це загрожує не лише похміллям, а й проблемами зі здоров'ям.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПортал Kitchen Mag опублікував список того, з чим не варто змішувати алкоголь.
Антибіотики
Якщо вам виписали антибіотики, доведеться твердо відмовитись від будь-якого алкоголя. Вживання спиртних напоїв на тлі прийому будь-яких сильнодіючих антибактеріальних препаратів, по-перше, нейтралізує весь ефект від лікування, а по-друге, згубно позначиться на здоров'ї печінки та інших внутрішніх органів.
Анальгетики
Анальгетики - велика група ліків, призначених для зняття больових відчуттів різного ступеня. Ці ліки запивати алкоголем ні в якому разі не можна: ви спровокуєте важке ураження печінки, яке негайно відчуєте.
Заспокійливе і снодійне
Поєднання алкоголь + снодійне може привести до летального результату незалежно від кількості випитого. Алкоголь лише посилює вплив ліків цього спектра на організм. В результаті заспокійливі і снодійні препарати гнітюче впливають на центральну нервову систему, що може призвести до ураження дихального центру в мозку, припинення дихання і зупинки серця.
Засоби для серцево-судинної системи
Алкоголь не слід поєднувати з ліками, що впливають на функціонування серцево-судинної системи. Поєднання ліків типу нітрогліцерину або валідолу з алкоголем призводить до різкого падіння тиску, запаморочення і нудоти.
Енергетичні напої
Всі знають про існування відомого коктейлю "Горілка і Red Bull"? Але попереджаємо, що побічні ефекти подібних коктейлів варіюються від стрибків тиску, спазмів судин головного мозку і судом до ураження печінки.
Солодка і жирна їжа
Алкоголь в поєднанні з солодким, будь то десерти, фрукти або просто солодкі міцні коктейлі, засвоюється і розщеплюється дуже повільно, посилюючи токсичну дію на організм. Велике навантаження на печінку і легке отруєння - типові наслідки поєднання солодкого з міцним. До речі, з цієї ж причини ми не рекомендуємо закушувати алкогольні напої жирною їжею.
Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені розповіли про ймовірний сплив алкоголю, після чого ви не захочете пити.