Недоступні дівчата привертають і лякають чоловіків одночасно. Домогтися її прихильності може бути неймовірно складно. Хто з представниць слабкої статі найнеприступніша? Дізнайся з матеріалу Clutch.

12 місце - Стрілець

Дівчина-стрілець виявилося на першому місце. Домагатися її зовсім не потрібно, Стрільці керуються принципом "секс - не привід для знайомства". А ось зав'язати серйозні стосунки з такою вітряною дівчиною буває непросто.

11 місце - Овен

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

На 11-місці опинилися Овни, ці дівчата щиро не розуміють всієї радості від красивих залицянь з дорогими ресторанами і букетами. Овнів не потрібно завойовувати, вони завоюють вам самі, ламаючи всі стереотипи.

10 місце - Діва

Діву теж не потрібно завойовувати, треба всього лише відповідати її ідеалу, що буває дуже непросто. Якщо відповідаєш - Діва все зробить сама. Якщо немає - тобі щиро і чесно помахають рукою.

9 місце - Скорпіон.

Багато хто думає, що завоювати Скорпіона - дуже складне завдання, однак, потрібна лише сміливість щоб підійти до цієї гарячої, але дуже небезпечної жінки.

8 місце - Рак

Щоб завоювати серце жінки-Рака, чоловік повинен стати лідером в парі, вести її за собою, піклуватися і любити кожною клітинкою. Відчувати різницю між наполегливістю і нав'язливістю, інтелектуальною бесідою і занудством, не скупитися на подарунки і красиві залицяння.

7 місце - Телець

Щоб завоювати цю дівчину, потрібно бути веселим і простим хлопцем. Телець захоче бути з тим хлопцем, який подарує їй відчуття стабільності і тихого сімейного щастя.

6 місце - Лев

Дівчатам-Левам необхідно приділяти багато уваги. Дуже багато уваги! Кожного свого обранця вона розглядає як кандидата в чоловіки, тому і критерії відбору серйозні.

5 місце - Терези

Дівчину-Терези дуже складно, практично неможливо, завоювати, не маючи хорошої освіти, прекрасного виховання, начитаності та ін. Всі знаки уваги ця дівчина сприйме так, ніби це звичайний стан речей, тому чоловікові доведеться дуже постаратися.

4 місце - Близнюки

Близнюки готові до відносин тільки в тому випадку, якщо їм цікаво. Щоб завоювати дівчину-Близнюка, постійно доведеться думати про те, як її здивувати, а здивувати Близнюків дійсно дуже складно. По-перше, чоловік повинен визначити, чого вона хоче: чи то їй потрібен серйозний партнер, чи легкий флірт, то, чи пристрасні вечора. По-друге, жінка-близнюк оцінить легкий характер, почуття гумору і здорову чоловічу харизму.

3 місце - Водолій

Водолії динамити вміють і люблять! Вона буде ходити з чоловіком по ресторанах, сидіти в парку і дякувати за квіти, але в ліжко не ляже. Просто тому, що вона не така. А чоловік хай кусає лікті.

2 місце - Козеріг

Козерогові не потрібні швидкоплинні романи. Жінка Козеріг - це дуже вольова людина, яка, якщо прийняла рішення, то, швидше за все його не змінить. Вона буде націлена на серйозні відносини на все життя і якщо відчує, що ти не зможеш їй цього дати, навряд чи буде розглядати твою кандидатуру.

1 місце - Риби

Перше місце дістається Рибам, які, як усім відомо, дуже холодні, замислені, занурені в себе і, здається, взагалі трішечки не від світу цього. Як її завоювати? Ніхто не знає. Тому чоловікові доведеться набратися терпіння і розробити стратегію.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", для кого-то істерика - це крик про допомогу, а хтось у такий спосіб намагається довести свою правоту. У кожного є свої причини для цього огидного способу вирішити проблему і наслідки для кожного знака Зодіаку також різні.