Сталася казкова подія нібито на початку вересня 1969 року в селі Ржавчик Тісульскаго району Кемеровської області. Під час проведення вибухових робіт на вугільному розрізі, в серцевині двадцятиметрового вугільного пласта залягає на глибині понад 70 метрів, гірник Карнаухов виявив двометрову мармурову скриньку дивовижно точної механічної вичинки.

Таємну скриньку підняли на поверхню і почали відкривати, довбати по краях скам'янілу від часу замазку. Не стільки від ударів, скільки від впливу сонячного тепла, замазка перетворилася в прозору рідину і потекла. Один любитель гострих відчуттів навіть спробував її на смак, і через тиждень після цього збожеволів. А кришка скриньки була підігнана ідеально точно.

Для більш міцного з'єднання внутрішнього краю облямовувала подвійна грань, щільно входячи в 15-сантиметрову товщину стінок. Скринька виявився труною, по самі вінця наповненим рожево-блакитний кришталевої чистоти рідиною, під джерельною гладдю якої лежала висока, струнка, незвичайної краси жінка - на вигляд років тридцяти. Густі темно-русяве з рудуватим відливом локони до пояса злегка покривали покояться уздовж тулуба ніжні білі руки з короткими, акуратно постриженими нігтями.

Одягнена вона була в білосніжне мереживне прозоре плаття, завдовжки трохи нижче колін. З короткими вишитими різнобарвними квіточками рукавами. Нижньої білизни не було. Здавалося, жінка не мертва, а спить. У головах - чорна, прямокутна, закруглена з одного краю, металева коробочка (щось на зразок стільникового телефону), розміром приблизно 25 на 10 см.

Труна стояла відкритим для загального огляду приблизно з 10 до 15 годин. Подивитися на диво стало все село. Практично відразу про знахідку повідомили в райцентр. Наїхало начальство, пожежні, військові, міліція. До 14 години з області прилетів вертоліт і доставив дюжину солідних "товаришів" в штатському, які відразу заявили, що місце заразне і наказали присутнім відійти від труни. Після чого, оточили місце знахідки і переписали всіх, хто торкався до гробу і навіть близько стоять, нібито для термінового проходження медичного обстеження.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Тарифні зміни з 1 серпня: на Київщині подорожчає холодне водопостачання Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Труну "товариші" потягли було в вертоліт, але ноша виявилася занадто важка, і вирішили полегшити завдання шляхом видалення рідини. Після відкачування рідини з труни, труп прямо на очах почав чорніти. Тоді рідину знову залили, і чорнота стала швидко зникати.

Вже через п'ять днів з Новосибірська в Ржавчик приїхав професор, який підтвердив, що жінка похована в кам'яновугільний період палеозойської ери за мільйони років до появи динозаврів, задовго до утворення на планеті кам'яного вугілля, коли, за сучасними уявленнями, земля ще являла собою суцільне рослинне царство.

Спочатку була висунута інопланетна версія, але генетичний аналіз тіла жінки показав її 100-процентну однотипність з сучасною людиною. Ми сьогодні один до одного такі ж, якими були наші предки 800 мільйонів років тому.

Але найстрашніше в цій історії те, що всі, хто стояв біля витоків такої загадкової події, раптово померли. І коли ж протягом року один за іншим в автокатастрофах загинули все шість "першовідкривачів" труни, свідки, що залишилися в живих, замовкли назавжди.

Знай.ua нагадує, що раніше ми публікували статтю про снігову людину в старому лісі.