Коко Шанель - це жінка-легенда, вона фактично перевернула світ моди, поєднуючи простоту, вишуканість і дороговизну в одному образі. До самої своєї смерті Коко була стрункою і статною. В їжі вона дотримувалася поміркованості, але намагалася завжди отримувати достатню кількість енергії, щоб продуктивно працювати. Про секрети харчування Коко Шанель читай в матеріалі Clutch.

Під забороною

У Коко Шанель було табу на певні продукти. До них знаменитість відносила солодке, надмірно солону їжу і жирне. Крім того, Коко ніколи не вживала алкоголь, окрім вина.

Чим простіше, тим краще

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати
Показати ще

Ще одне беззаперечне правило від Шанель. Їжа повинна бути простою і нагадувати те саме маленьке чорне плаття. Це стосується як продуктів, так і виготовлених із них страв. Чим більше часу жінка проводить на кухні, тим менше вона приділяє уваги собі коханій.

Відмова від продуктів з різким смаком і запахом

Шанель намагалася ставитися до їжі як до джерела енергії, а не культу. Зокрема їжа не повинна була різко пахнути. Сюди можна віднести, наприклад, часник і цибулю.

Стриманість у їжі

Чим помірніше людина поводить себе в їжі, тим краще виглядає. Такого принципу дотримувалася Коко. Її порції завжди були скромними, всього по трохи. Рівно стільки, скільки потрібно для підтримання бадьорості духу і поповнення сил для роботи. Все, що з'їдається понад міру, приносить тільки шкоду.

Іноді можна розслабитися

Коко Шанель давала собі час на відпочинок за келихом доброго вина, кухлем гарячого шоколаду, нарізкою з сирів. Це не означає, що жінка переїдала, ні, вона вела себе стримано навіть з улюбленою їжею. Для неї це швидше був якийсь ритуал, коли можна відпочити від звичних турбот і справ.

Нагадаємо, що зробила велика Коко Шанель для світу моди.

Як повідомляв Знай.ua, день народження Коко Шанель: найяскравіші вислови легенди світу моди.

Також Знай.ua писав, секрети супермоделей: 10 правил, які зроблять твою фігуру ідеальною.