Поліція в Туреччині під час звичайної перевірки водіїв виявила старовинну Біблію, написану на шкірі. Про це повідомляє Daily Sabah.

За даними видання, біблійний рукопис було знайдено під час огляду автомобіля громадян Сирії та Іраку. Підозрювані у контрабанді історичного артефакту намагалися вивезти Біблію з провінції Аксарай, однак були затримані.

В даний час за фактом події почато розслідування. У разі якщо історична цінність рукопису підтвердиться, проти затриманих буде порушено кримінальну справу. Яке конкретно покарання їм загрожує, не повідомляється.

Популярні новини зараз
У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України Головне за 13 серпня: розлучення Мірзояна з Матвієнко, космічні ціни на молочку, хитрий план путіна та цікавий вчинок Кароль Дональд Трамп попався ФБР та його діти забилися в істериці: "Байден займався проституцією" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"ще з давніх часів людські розуми розбурхують питання світобудови і ролі божества в житті людства.

Релігія бере свої корені з далеких міфів перших цивілізацій і людству довелося пройти тривалий релігійний шлях перш ніж прийти до теологічній основі релігій, які поклоняються єдиному богу (Християнство, Іудаїзм, Іслам). Головною книгою Християнства є Біблія, але хто написав біблію? Скільки редакцій пройшов текст Біблії?

Що лягло в основу біблійних текстів, а що нещадно було викреслено з головної книги християнства? Який артефакт приховує від людей Ватикан? Чому священний артефакт після його офіційного повернення в столицю християнства так і не був презентований людям?

Нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що зовнішність Ісуса Христа значно відрізнялася від того образу, який зазвичай зображується на іконах. Група британських учених вважає, що шкіра Ісуса була смаглявою, а волосся – темними, кучерявими і короткими. Про це повідомляють ЗМІ.

Професор Королівського коледжу Лондона Джоан Тейлор у своїй книзі What Did Jesus Look Like? поставила під сумнів загальноприйняті уявлення про зовнішність Ісуса.

Прийнято вважати, що Ісус був високим, худорлявим чоловіком з бородою і довгим волоссям, світлою шкірою і тонкими рисами обличчя.

На думку Тейлор, зростання Ісуса становив близько 170 см, тобто був середнім для чоловіків тих часів. Шкіра Ісуса була смаглявою, волосся – темними і кучерявим.