Дочка мера Соснівки виклала у соцмережу, свій знімок, прикривши голі груди Священним писанням.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

В соцмережах з цього приводу розгорівся скандал, дівчина видалила викладене фото.

Під постом групи «Полянський Дозор», обличившим дочка мера, незабаром набралося 100 коментарів та три з половиною тисячі тисячі переглядів. Ажіотаж викликав вчинок дочки мера міста Соснівки Вятскополянского району. Неповнолітньої дочки мера все б зійшло з рук, але вона прикрила верхню частину тіла Біблією. Дещо дивний вчинок викликав у окремих читачів обурення з приводу образи почуттів віруючих.

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Заради красивого селфи багато йдуть на небезпечні трюки: відео

Соснівка - маленьке містечко на півдні Кіровської області з населенням до 10 000 осіб. Тут всі один одного знають. Особливістю міста є ще і змішання культур і конфесій: місто населяють марійці, росіяни, татари. І коли дитина відомої в місті і, до речі, змішаної родини (батько - татарин, мама - росіянка) виклав фото в соцмережі, це викликало бурю різних коментарів і думок.

- Альохіна з усіма профурсетками з Pussy Riot нервово курять в сторонці, - пише паблік «Полянський Дозор». - Тато, ти береш участь у вихованні своєї доньки? Чи вважаєш, що їй, як і тобі все дозволено? Просимо слідчий комітет, органи прокуратури і МВС дати правову оцінку цим та іншими фотографій з образливими, як ми вважаємо, зображеннями та коментарями на адресу православної церкви та вжити відповідних заходів до порушників закону по всій його суворості.

- У вчинку своєї дочки не бачу ніякої релігійної неприязні, - пояснив Наїль Саїтов. - Я мусульманин, моя дружина - православна. У нашій родині святкують як мусульманські, так і православні свята, якогось релігійного культу немає. У 16 років у дітей вітер в голові, дочка навіть не подумала про можливі наслідки. Я з нею провів бесіду, з нею також поговорять і співробітники органів. Думаю, вони зможуть сильніше вплинути на підлітковий мозок.

Батьки такої поведінки від підлітка не очікували. І припускають, що дєвушка таким способом хотіла звернути на себе увагу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" українського воїна за фото з хіпстерами зарахували до гомофобів.