Буквально днями вчені з Університету Окленда в Новій Зеландії зробили несподівану заяву. Виявляється, частота інтимної близькості впливає на тривалість життя. Такі результати дало дослідження комах Clitarchus hookeri. Про це повідомляє видання NZ Herald.

Таким чином, автор дослідження доктор Морган Мериен розповів, що спаровування провокує відчуття фізичної втоми і втрати енергії у самок Clitarchus hookeri, тому цим комахам краще залишитися без спарювання з партнером. Крім того, в умовах безстатевого розмноження виживає більшу кількість яєць.

На підставі експерименту вчені прийшли до висновку, що без сексу чоловік може померти. Так як секс є важливою умовою для підтримки здоров'я в чоловічому організмі. Після тривалої відсутності сексу у чоловіків починається різке зниження м'язової маси тіла, з'являються проблеми з серцем і погіршується психологічний стан.

В окремих випадках відсутність інтимної близькості може викликати серйозні депресії. Особливо небезпечною в цьому разі є проблема з психосоматичною системою. Через хронічні депресії збільшується навантаження на серцево-судинну систему, внаслідок чого чоловік починає швидше старіти. За статистикою більшість чоловіків вмирає через проблеми з серцем і в більш ранньому віці, ніж жінки.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Польща готується до можливих обстрілів з боку росії: "Можуть полетіти ракети" Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Затяжні депресії у своїх найвищих проявах також здатні довести людину до самогубства, причому далеко не завжди людина в такому стані людина може об'єктивно оцінити свій стан і причину його виникнення.

Варто зазначити, що жіночий організм не настільки залежний від інтимної близькості, як чоловічий. Жінки легше переносять тривале утримання, однак відсутність сексу викликає суттєві перебудови і в жіночому організмі. За даними, представники обох статей тільки виграють від регулярних занять любов'ю. Доведено, що секс по своєму впливу на організм замінює тренування в спортзалі, а сексуально активні пари більш успішні і щасливі в житті.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, чому деяким подружжям краще спати на роздільних ліжках або в різних кімнатах.