Російський журналіст назвав всіх українців геями

Костянтин Крилов, російський філософ, журналіст і громадський діяч, назвав всіх українців геями.

Скандальну цитату філософа опублікував у своєму Facebook блогер Олександр Тверський.

Крилов заявив, що українець гомосексуальний за своєю природою.

Костянтин Крилов

"Божевільна українофілія пояснюється просто: українець сам по собі, за своєю природою істотно гомосексуальний. Я маю на увазі не стільки навіть реальних українців, скільки українця як культурний міф, як образ", - підкреслив він.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Російські окупанти почали використовувати діточок українських захисників в цілях шантажу - не можуть після такого називатися людьми Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Як вважає сам філософ, в культурі "українець представлений або як пухлогубый жіночний юнак у вишиванці, або як охоронець-садист у концтаборі". На думку журналіста ці образи максимально гомосексуальні.

З цієї причини російські ліберали вважають Україну країною "ідеального, райського гомосексуалізму". У той же час Росія придушила "торжество гомосекса".

Як каже Олександр Тверський, Крилов мріє про побудову в Росії національно-демократичної держави.

Олександр Тверський

"Ніколи ще не зустрічав настільки яскраво вираженою латентної гомосексуальності. Це уривок з його тексту, решта там просто гейское порно, яке цей руськомирський придурок смакує у кожній сходинці", - сказав він.

У Мережі дуже бурхливо відреагували на заяву Крилова. Користувачі висміювали його, як могли.

"Безумная украинофилия объясняется просто: украинец сам по себе, по природе своей существенно гомосексуален. Я имею в...

Posted by Александр Тверской on Friday, 27 April 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", скандально відомий російський актор Олексій Панін відкрито підтримав представників ЛГБТ-спільноти та закликав співвітчизників поважати права інших людей, навіть не схожих на них.

На своїй сторінці в Instagram він опублікував фотографію з одного з гей-парадів, які регулярно проходять в Європі і написав: "В нашій країні буде добре жити тоді, коли люди почнуть любити і поважати один одного. Посміхайтеся і більше тра***тесь!". Публікацію актор приправив хештегом #жизньпрекрасна.

Також портал повідомляв про те, що в ефірі, напевно телеканалу "Росія" в одному з ток-шоу виступила співачка Ірина Бергсет – координатор руху "Російські матері".

"Вперше речі названі своїми іменами. Ми бачили радикальний гомосексуалізм (!). Це гоморадикалы! Справа в тому, що на сьогоднішній день ми зіткнулися з тим, що світ за межами, на Захід від Росії, побудував гомоцивилизацию. Дивіться, що таке "агресивний гомосексуалізм"? Це коли людей садять у в'язницю тільки за те, що він чоловік, чи жінка", - на повному серйозі заявляє вона.