На території Канади в місті Квебек свідком рідкісного явища став чоловік, який і зняв на відео світяться НЛО.

Після того, як дане відео побачили уфологи, вони також не змогли точно сказати, що це. Як пишуть місцеві ЗМІ, канадець 13 березня близько 10-10: 30 ранку побачив на небі два величезних світяться об'єкта. Поки він сходив за камерою, в небі були вже ціла група напівпрозорих НЛО.

Скептики заявили, що на плівці зняти не НЛО, а сонячні відблиски, так як в той день в Квебеку було сильне сонце, яке таким чином відобразилося на лінзі камери. Але уфологи впевнені, що це НЛО, хоч і дивне.

НЛО в Канаді

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в деяких містах планети НЛО бачать особливо часто, зокрема в американському Бостоні. Історія спостережень за непізнаним тут налічує кілька століть.

І ось недавно ще один випадок - в Бостоні зняли відео з НЛО. Американські автомобілісти рухалися по засніженій трасі і помітили щось дивне між деревами - а саме якийсь літаючий об'єкт значних розмірів, зовнішній вигляд якого відповідав класичним уявленням про НЛО. За словами очевидців, апарат повільно рухався з боку в бік, ніби вивчаючи місцевість.

Один з водіїв вирішив записати відео на телефон. Коли автор відео наблизив об'єкт, то він дійсно був схожий на "класичний" НЛО: ілюмінатори і інші елементи конструкції ідеально підходять під опис інопланетного корабля.

Крім того, прибульці перетворили супутник Землі на свою базу. Принаймні, таку заяву зробили уфологи. Гігантські трикутні непізнані об'єкти були помічені на супутнику нашої планети Місяці. Уфологи вважають, що супутник Землі практично є позаземної базою прибульців.

Теоретики змови були ошелешені, коли «астрономи-любителі» помітили те, що, на їхню думку, є явним свідченням того, що НЛО ковзає по місячній поверхні. Віртуальний уфолог, який в мережі представлений під ніком "secureteam10" нітрохи не сумнівається, що на знімку справжній інопланетний корабель. За його словами, цей НЛО було видно як мінімум шість секунд на невеликій частині поверхні Місяця. Він упевнений, що "кінець людства близький".