Світ живої природи неймовірно різноманітний. Популяція деяких тварин зменшується з кожним роком все стрімкіше і в результаті деякі представники фауни залишилися єдиними на цілій планеті.

Прісноводні дельфіни байзцы скоро остаточно зникнуть з планети Земля. Остання експедиція з пошуку цих унікальних ссавців повернулася з порожніми руками. Однак у 2009 році китайський рибак зауважив одного представника близько свого човна. Можливо, це і був останній у світі прісноводний дельфін.

Вважалася вимерлою ямайська кольцехвостая ігуана. Але в 2003 році одна особина зустрілася на віддалених островах Хеллшир Хіллс. З тих пір самотню ігуану більше ніхто не бачив.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Найзнаменитіша черепаха на ім'я самотній Джордж вважається останнім представником Слонової черепахи. Він помер у 2012 році, проживши довге життя в сто років.

Білий омар зустрічається один раз на сто мільйонів особин. Один з таких був спійманий в 2010 році.

Північний білий носоріг ретельно охороняється цілодобово. За ним буквально по п'ятах кожну хвилину йдуть збройні рейнджери. Він є найбільшим представником носорогів. Через браконьєрів цей вид припинив існувати в дикій природі в 2008 році.

Павук циклокосмия з печаткою на черевці вважається найдавнішим представником свого виду. Їхні предки з'явилися на планеті приблизно 100 мільйонів років тому. Більшу частину часу вони проводять в підземних нірках, вхід в яку закривають своїм жорстким диском, схожим на давню друк.

Гігантські кальмари також вкрай рідкісне явище в природі. Вони здатні виростати до 16 метрів. Глибоководні кальмари практично не вивчені і попадаються в сіті рибалок дуже рідко.

Золотий тигр вийшов від схрещування інших видів даної тварини. Мешкає лише в неволі. Всього в світі налічується близько 30 особин.

Флоридська пума – найрідкісніший вид пуми. Більшість особин виду мешкає у заповіднику.

Акапи схожий на помісь жирафа і зебри, однак є найдавнішим самостійним тваринам. Їх нечисленну популяцію можна зустріти лише в Тропічних лісах Конго.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Китаї сталося щось неймовірне. Свиня народила порося-мутанта з хоботом слона на лобі і "людським обличчям".