Британським вченим з австралійського інституту Монако в Токіо вдалося відтворити унікальний артефакт — стрілку, яка показує інтелект людини.

Людина може бачити, що вона вказує наліво або направо. Люди, для яких стрілка направлена праворуч, не дуже розумні, зате більш задоволені своїм повсякденним життям і не обтяжені турботами.

Якщо ж людина бачить, що стрілка спрямована наліво, то він, швидше за все, геній. Перевірте себе і своїх близьких і дізнайтеся, у кого з вас по справжньому високий інтелект.

"Права стрілка покажчика: обертайте цю стрілку на 180 градусів, і вона як і раніше вказує на праву - тільки в дзеркалі вона буде вказувати вліво (і тільки вліво). Ще одна неймовірна двозначна об'єктна ілюзія математика Кокичи Сугіхара з університету Мейдзі в Японії, винахідника цієї ілюзії і форми мистецтва. Розумна комбінація відображення, перспективи і кута огляду створює цю яскраву ілюзію." - написали у своєму профілі в Instagram вчені.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", професор психології Лондонської школи економіки Сатоши Каназава вважає, що людей змушує пити не їхній спосіб життя, а рівень інтелекту.

Своїм висновком він поділився у статті для Psychology Today.

За словами Каназавы, все пояснює еволюція. Люди випивають з тих же причин, що змусили встати з чотирьох ніг, винайти знаряддя праці, використовувати вогонь і вирощувати їстівні рослини. Ніж у людини більше розвинений інтелект, тим він частіше випиває.

Цікаво, що алкоголь в тому вигляді, як ми його п'ємо зараз, з'явився в історії людини недавно з еволюційної точки зору - 10 тисяч років тому.

"Раз сучасне споживання алкоголю, тобто сам процес випивання і досягнення істотного сп'яніння, - це еволюційно нова річ, моя гіпотеза припускає, що більш інтелектуально розвинені особини з більш високою ймовірністю можуть бути залучені в це заняття", - вважає Каназава.

Таблиця з даними тестів IQ серед британських школярів та даними про те, як часто вони вживали алкоголь після досягнення повноліття, підтверджують теорію вченого.