Вчені з Міннесоти змогли з'ясувати, що люди, які часто вживають ненормативну лексику, є набагато розумнішими за інших.

Колись вважалося, що нецензурною лексикою користуються люди, у яких "бідний" словниковий запас.

Японські вчені з'ясували, що високий рівень інтелекту пов'язаний з вживанням алкоголю і наркотиків. Причину зв'язку поки не встановили, але припускають, що таким чином розумна людина відпочиває від потоку думок.

Дослідники з Канади вважають, що люди з високим рівнем інтелекту частіше інших панікують. В їх голові виникають всі варіанти розвитку подій. Такі індивіди швидше зможуть зорієнтуватися у певній ситуації. Не виключена паніка на порожньому місці. Занижена самооцінка, ексцентричність – ще одні риси розумної людини.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Ексцентричність допомагає виходити за межі допустимого. Низька самооцінка говорить про те, що людина знає, де закінчуються її знання. Також вченими відзначено, що бардак і безлад найчастіше можна спостерігати вдома у творчих людей. Бардак – відображення внутрішнього творчого мислення.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"вчені знайшли зв'язок між текілою та скиданням зайвої ваги: підсолоджувач, що входить до складу рослинної агави, впливає на зниження рівня глюкози в крові.

Дослідження з цього приводу провело Американське хімічне товариство. Експерти ретельно вивчили наслідки впливу текіли на рівень глюкози в крові, і дізналися, що цукор в рослині, з якого виробляється текіла, може допомогти знизити рівень цукру в крові.

Підсолоджувач природного походження,яке міститься в рослині агави, має назву агавинами. Він не засвоюється організмом, тому не підвищить рівень цукру в крові.

В ході досліджень вчені спрогнозували, що миші, які перебували на стандартній дієті, а пізніше пили воду з додаванням агавінів мали більш низький рівень цукру в крові, ніж ті миші, що не споживали агавінів.

Нагадаємо, раніше "Знай.uа" публікував статтю про те, як наркотики використовувалися у військовій справі.

Наркотики – це погано. Так скаже вам практично будь-який український громадянин. Після повноцінної епідемії залежності від дешевих наркотичних речовин, яку наша країна пережила в 90-е, саме слово "наркотик" асоціюється тільки з кублами, крадіжками і ранньою смертю.

При цьому роль дурманних речовин і стимуляторів в історії людства була найрізноманітніша. Багато з них використовувалися і розроблялися, наприклад, для потреб армії і підтримки бойового духу солдатів.