Як відомо, існує п'ять професій, здатних спровокувати ряд онкологічних захворювань.

Фахівці за умовами праці пояснили, з чим пов'язаний ризик придбати рак на роботі. Про це повідомляє "Аргументи і факти".

Так, майстри манікюру очолюють список небезпечних професій за лаку та інших токсичних для організму випарів. Щоб не піддавати здоров'я небезпеки, в приміщенні повинна бути добре працююча вентиляція, а майстрам радять працювати в масках.

Офісні працівники теж опинилися у списку з-за нерухомого способу життя. Фахівці переконані, що проведення часу в положенні сидячи збільшує ризик онкології на 20-30%. Щоб уберегти здоров'я, потрібно частіше вставати, ходити по сходах і просто потягатись.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Перукарі, як і майстри манікюру, також схильні до впливу хімічних препаратів і випарів. Деякі види фарб збільшують ризик розвитку раку молочної залози і сечового міхура.

Стюардеси через різні біоритмів і зміни часових і кліматичних поясів також знаходяться в групі ризику. До того ж, висока радіація під час польоту провокує розвиток пухлин: раку молочної залози до раку матки.

Адже нічні зміни збивають всі режими і також можуть стати причиною онкології. Тому що в темний час доби організм повинен відпочивати.

Раніше Знай.uа писав, що чим частіше людина дивиться телевізор, тим вище ймовірність захворювання на рак.

Про це заявив епідеміолог з Національного онкологічного інституту США Чарльз Метьюз, передає "Аіф".

Вчений вважає, що регулярний перегляд серіалів, телевізійних шоу і спортивних матчів провокує дев'ять видів онкології, в тому числі рак грудей, легенів, товстої кишки і мозку.

Нагадаємо, фахівці Вищої медичної школи Ганновера з'ясували, що шопоголіки не розцінюють бажання купувати, як проблему, однак багато психологи сходяться на думці, що насправді гостра необхідність здійснювати покупки є психічним захворюванням.

Відзначимо, в 2018 році вже 60 людей підхопили лихоманку Західного Нілу.