Французький провидець Мішель де Нотрдам, більш відомий як Нострадамус, був впевнений, що 2018 стане найгіршим роком в історії.

"Нострадамус передбачив початок третьої світової війни у 2018 році. Він упевнений, що довга і жахлива війна тривалістю у 27 років повинна початися з Франції і охопити всю Європу. У ній ключову роль гратимуть світові сили", - інтерпретує пророцтво Нострадамуса британське видання Express.

Людство також постраждає від природних катаклізмів, серед яких виверження вулкана Везувій біля Неаполя. Вулкан буде трясти землю кожні п'ять хвилин. Загинуть понад шість тисяч осіб, а катастрофа буде схожа з виверженням Везувію 24 серпня 79 року, коли давньоримське місто Помпеї було поховано під шаром вулканічного попелу.

Хвиля землетрусів охопить захід США, що відчує весь світ. Всупереч прогнозам NASA, Нострадамус стверджує, що комета впаде на Землю не в найближчі сто років, а у 2018 році.

Більш того, в результаті третьої світової війни та природніх катаклізмів станеться економічний колапс глобального масштабу.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Однак будуть і позитивні зміни. Тривалість людського життя, впевнений Нострадамус, збільшиться до 200 років завдяки розвитку медицини.

Нострадамус жив у XVI сторіччі. Він передбачив такі світові події, як Буржуазна революція у Франції, прихід Адольфа Гітлера до влади у Німеччині і теракт 11 вересня 2001 року у США.

Дивіться: документальний фільм про Нострадамуса

Як повідомляв портал "Знай.ua", астролог Влад Росс заявив, що у 2018 році світ досягне позначки глобальна війна. У зоні можливого ураження знаходяться Близький Схід і КНДР.