Напередодні свята Трійці у суботу, 26 травня, протоієрей Андрій Дудченко Української православної церкви розповів, чи можна працювати під час великих релігійних свят. Так, священик переконаний, що праця на Трійцю не є гріхом, якщо вона спрямована на благо.

Про це пише видання "Апостроф".

"Знаєте, в Євангелії ми зустрічаємо багато прикладів, коли Ісус Христос у суботу зцілює людей. А за єврейським законом, який є Божим законом, не можна працювати в суботу, тому що це особливий день, коли не можна нічого робити. І Ісусу цим дорікають. Тому що він робить це як би навмисно, демонстративно", - розповів отець Андрій.

Як стверджує священнослужитель, суть цього світлого свята полягає не в тому, щоб не працювати, а в тому, щоб присвятити цей день Богу.

Популярні новини зараз

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

"Є люди, які працюють на таких роботах, де їм не можна відмовитися від роботи. Деякі працюють за графіком, і робочий день припадає на суботу. Що їм, не працювати? Або вони грішать, коли працюють? Вони не грішать. Тому що це їх обов'язок. У цей день, наприклад, хтось повинен водити транспорт, стежити за безпекою, забезпечувати світло, воду і так далі", - пояснив протоієрей Дудченко.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що День Святої Трійці - одне з дванадцяти найважливіших після Пасхи свят у православ'ї, присвячених подіям земного життя Ісуса Христа і Богородиці. Свято присвячене прославлянню Святої Трійці, а літургійні читання і проповіді в цей день розкривають християнське вчення про троїстість Бога.

В Україні День Святої Трійці вважається важливим церковним святом, тому в цей день оголошений державний вихідний. Оскільки свято припадає на неділю, понеділок, 28 травня, наступного за нею, також буде вихідним. Тобто в кінці травня в українців буде три вихідних: 26, 27 і 28 травня 2018 року.

Крім того, в День Святої Трійці у православних храмах виконується одна з найбільш урочистих і красивих служб в році. Після літургії служиться велика вечірня, на якій співаються стихири, що прославляють зішестя Святого Духа.