Кожна жінка мріє, аби її обранець був не лише чудовим чоловіком, а й прекрасним батьком. Але як зрозуміти, що він має потенціал?

На це питання відповів американський психолог Стів Харві, автор книги "Дій, як жінка, думай, як чоловік".

За його спостереженнями, зазвичай потенційного супертата легко вирахувати. Наприклад, він часто говорить, що хоче мати дітей, а якщо в його подруги вже є син чи донька від попередніх стосунків, то він з цікавістю з ними познайомитьс й обов’язково принесе  подарунок. Крім того, саме такий чоловік часто стає ініціатором спільного проведення часу з коханою та її дитиною, вміє зацікавити її й без проблем погоджується побути з нею деякий час.

На користь кандидата в батьки говорять і такі фактори, як його шанобливе ставлення до батьків, його обожнюють племінники, в його будинку завжди прибрано і він може дати собі раду на кухні.

Дивіться: Яким має бути ідеальний батько

Такий чоловік може довго й терпляче пояснювати дітям нову гру та відповідати на їх численні питання, вміє бути суворим і справедливим, якщо малеча щось вдіяла, з повагою ставиться до потенційної матері своїх дітей і готовий прийти на допомогу у будь-який момент.

Коли на вашому шляху трапиться саме такий екземпляр, дорогі жінки, то ваші майбутні діти скажуть вам велике спасибі за тата!

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", не за горами часи, коли чоловіки теж зможуть народжувати.