Доля посилає кожному з нас свою частку труднощів. Ось тільки деяким людям випробувань дістається набагато більше, ніж іншим. Представляємо перелік знаків зодіаку, яких зірки наділили важкою долею.

Скорпіон

Скорпіон від природи обдарований великою силою і опором. Можливо, саме тому доля постійно випробовує його на міцність, посилаючи все нові випробування. Створюється враження, що Скорпіон народжений для того, щоб боротися.

Численні труднощі можуть перетворити Скорпіона в похмурого циніка і песиміста. У такі періоди його накриває депресія, існування здається безглуздим. Але неймовірний стоїцизм дозволяє йому, як легендарному Феніксу воскресати до життя. Представники цього знака не бояться перешкод, проблем. Вони люблять доводити свою перевагу над Долею, не вміють відступати перед труднощами.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Важкий характер Скорпіона приводить до того, що з ним майже неможливо ужитися. Представник цього знака має схильність мучити оточуючих його людей. Скорпіони зможуть полегшити собі життя, якщо навчаться знаходити компромісні рішення.

Діва

У прагненні до порядку і досконалості Діва прирікає себе на безперервні страждання. Адже навколишній світ далеко не досконалий, і не відповідає очікуванням представників цього знака.

Вони не терплять безладу і елементів хаосу, які позбавляють їх впевненості в собі, обеззброюють. У житті все домагаються власною працею, пробиваючись через безліч перешкод.

Якщо Діва навчиться бачити в житті хороші моменти, її життєвий шлях стане набагато щасливішим. Крім того, їй потрібно усвідомити, що в будь-якій діяльності слід прагнути до успіху, а не досконалості.

Риби

Один з двоїстих знаків Зодіаку, постійно роздирається протиріччями. Риби часто кидаються між крайнощами. З одного боку вони схильні до меланхолії і споглядання. З іншого боку живуть в напруженому, виснажливому ритмі. Постійна боротьба з перешкодами стає причиною фізичної слабкості і морального виснаження.

Чутливість до проблем оточуючих, готовність піклуватися про нещасних, призводить до того, що Риби зовсім забувають про себе. Вони завжди готові прийти на допомогу: втішати страждаючих, доглядати за хворими.

Але коли Риби виявляються в складній ситуації, то схильні впадати в паніку і втрачати самовладання.

Особливо нелегко Рибам даються ситуації, в яких потрібно швидко реагувати, приймати на себе відповідальність. Представникам цього знака потрібно навчитися вирішувати власні проблеми, менше часу приділяючи чужим неприємностям.

Козеріг

Люди цього знаку навіть у молодому віці відчувають велику відповідальність не тільки за себе, але і за тих, хто оточує. Молодий Козеріг справляє враження мудрої людини, втомленої від життя. Можливо, так проявляється "стара душа", що несе вантаж минулих життів.

Якщо Козеріг занадто серйозно сприймає дійсність, вона починає його обтяжувати. Він "йде в себе", скаржиться на постійну втому, на безперервні проблеми. Стає песимістом, неспокійною, похмурою людиною.

Зірки наділили його крайньої амбітністю, але ставлять перепони на шляху реалізації цих амбіцій. Козерогові дійсно доводиться подолати більше випробувань, ніж іншим людям. Заковика в тому, що він критично ставиться до себе, і результатам своєї діяльності. Трапляється, що Козеріг не в змозі виконати свої ж вимоги.

Йому потрібно навчитися втихомирювати честолюбство, зменшити вантаж персональної відповідальності. Життя Козерога зміниться в кращу сторону, якщо він переможе звичку турбуватися через дрібниці.

Раніше портал "Знай.ua" публікував еротичний гороскоп на 25 травня.