У столиці Португалії Лісабоні завершився монтаж головної сцени Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018. За задумом творців, головний майданчик заходу нагадує величезний корабель. Про це повідомили на офіційному сайті конкурсу.

Уже в неділю, 29 квітня, сцену здали в експлуатацію учасникам. Таким чином почалися перші репетиції конкурсантів безпосередньо на головній сцені пісенного конкурсу.

Так, вже найближчим часом на сцені почнуть репетирувати представники таких країн, як Азербайджан, Ісландія, Албанія, Бельгія, Чехія, Литва, Ізраїль, Білорусь, Естонія і Болгарія.

Варто відзначити, що недавно на офіційному сайті конкурсу з'явилася інформація про те, як в цьому році будуть оцінюватися учасники шоу. Там же додали список того, що не можна приносити в зал для глядачів.

Популярні новини зараз
Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Повідомляється, що зміна не впливає прямим чином на перемогу учасника. Суть нововведення в тому, щоб зменшити вагу кожного конкретного члена журі на користь загальної оцінки. Голос кожного з членів журі буде менш вагомим, ніж в сумі з голосами інших членів журі. Це означає, що оцінка буде залежати від позиції, на яку поставить член журі свого фаворита.

"Іншими словами, чим нижче оцінить член журі пісню, тим меншим буде вплив на кінцевий результат", - розповіли організатори, зазначивши, що система працює і у зворотному порядку. Раніше оцінки виставлялися шляхом простого додавання всіх голосів. Вища оцінка, 12 балів, виставлялася в тому випадку, якщо конкурсант отримував максимальні бали у кожного з членів журі. "Наприклад, якщо четверо членів журі ставили пісню на перше місце, а п'ятий - на останнє, то це могло позбавити пісню 12 балів від національного журі", - йдеться в повідомленні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з'явився дивний список заборон на Євробачення 2018. Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2018, який 8 травня розпочнеться в Португалії, оприлюднили список предметів, заборонених на території проведення шоу.

Наприклад, на Євробачення не можна проносити стільці, парасольки, м'ячі для гольфу, драбини, каски, скотч, плоскогубці та інші робочі інструменти. Під заборону також потрапили моноподи для селфі, мікрофони, чашки, візки для покупок, а також політична агітація.