Фахівці з Інституту з вивчення раку пропределили, що більше всіх страшного захворювання схильні діти, які провели свої перші роки життя в "стерильних" умовах. Тобто ті, кого батьки максимально намагалися ізолювати від публічних місць і контактів з іншими дітьми.

Вчені змогли з'ясувати, що стерильна чистота в будинку здатна викликати у дітей гострий лімфобластний лейкоз. Результати проведеного дослідження були опубліковані в виданні MedicalXpress. Фахівцями були вивчені десятки робіт, в яких було описано дане захворювання.

Експерти встановили, що дане захворювання формується у два етапи. Перша стадія – це генетична мутація, у зародків може формуватися схильність до небезпечної недуги. А в результаті навіть звичайна застуда здатна спровокувати розвиток гострого лімфобластного лейкозу.

Вчені також визначили, що у дітей, які живуть в ранньому дитинстві в чистоті, близькою до стерильно, набагато частіше проявляється це захворювання. Менше всього схильні недузі малюки, які відвідують дитячий сад з ясел.

Популярні новини зараз

Іменинник принц Вільям накинувся на Меган Маркл зі звинуваченнями: "Відчуваю себе скривдженим і зрадженим"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Зроблені висновки фахівці підтвердили лабораторними експериментами. І дійсно, миші, які були вирощені в стерильному середовищі, набагато частіше хворіли на лейкоз, що містяться в звичайній обстановці.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" співробітники Всесвітньої організації охорони здоров'я провели серію досліджень, у результаті яких наділили Фінляндію званням країни з найчистішим у світі повітрям.

Так, за інформацією організації, концентрація дрібних частинок в повітрі Фінляндії становить 6 мікрограмів на кубічний метр. Також серед держав, де чистота кисню наближається до кришталевої - Естонія, Швеція, Канада, Норвегія і Ісландія.

Дуже несприятлива ситуація з повітрям - у країнах Близького і Далекого Сходу, а також Африки. У численних індійських містах концентрація забруднення повітря досягає до 100 мкг/м3. Найжахливіше з якістю повітря справи йдуть в Уганді, Монголії, Катарі та Камеруні.