Дослідники вважають, що всі ризики від мастурбації перекриваються її здатністю розслабляти організм.

Автор книг про правильному плануванні сну і відпочинку Шон Стівенсон заявив, що оргазми потрібно внести в розклад", оскільки фізичне розслаблення сприяє більш правильній організації відпочинку, пише Romper. При цьому Стівенсон зазначив, що регулярна мастурбація дозволяє "підірвати" справжній гормональний коктейль, що складається з окситоцину, норадреналіну, вазопресину, пролактину і серотоніну.

Ці гормони, за словами Стівенсона, допомагають знизити стрес, значно знизити рівень кортизолу в організмі і навіть відрегулювати фази сну. При цьому фізичне розслаблення після оргазму "присипляє" мозок і приводить в стан спокою центральну нервову систему, дозволяючи людині засипати швидко і без вживання снодійного.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Однак захоплюватися не варто. Незважаючи на те, що мастурбація від 18 до 20 разів на місяць знижує ризик виникнення доброякісних і злоякісних утворень на третину, зловживання самозадоволенням може значно підвищити кров'яний тиск та спровокувати хвороби серця.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", фахівці з Німеччини зв'язали причину потягу до протилежної статі з наявністю гормону кисспептина. У самок мишей він стимулюється завдяки феромонам самців. Група біологів з Німеччини провела ряд досліджень над мозком мишей, при яких особливу увагу було приділено мигдалеподібному тілу. Роботу цієї ділянки мозку вчені раніше пов'язували з сексуальною поведінкою і емоціями, пов'язаними з ним.

Вченим вдалося встановити, що в мигдалеподібному тілі є нейрони, чутливі до гормону киссепептину, який змушує самок гризунів проявляти більше уваги до самців.

Нагадаємо, еротичні фантазії у жінок можуть бути надто багатогранними, або навіть несподіваними, проте, варто розуміти, що найчастіше вони виникають не просто так, і можуть багато розповісти про людину. Психолог Валерія Ціхонь розповіла, про що говорять жіночі фантазії еротичного характеру.