Багато жінок відзначають, що їх життя круто змінилося після того, як вони відкрили своє справжнє початок. Як стати жіночною, якщо зовсім немає часу на тренінги? Міла Левчук, відомий коуч, у своєму мікроблозі опублікувала інформацію про це. Передає Clutch.

1. Переодягнутися в дівчинку

Ті, хто кажуть, що спідниці або сукні не роблять нас більш нічого не знають. Це як говорити, що присідання не роблять вашу попу підтягнутою. Адже якщо присідати кілька разів на тиждень, то ніякого результату не буде, а якщо робити кілька підходів кожен день, то ще який! Якщо ви переглянете свій стиль в бік жіночності, ваше життя заграє новими фарбами.

2. Приємна мова

Без грубості, крику, мата, наїздів. Лагідна, тиха, грамотна. Це допомагає людям правильно сприйняти вас.

3. Повільність

У повільності ви відкриєте свою справжню сексуальність. Коли ви повільно йдете, а не несете, повільно поправляєте локон, а не трясете гривою, млосно моргаєте, глибоко розміреному дихаєте, на чоловіків це діє, як гіпноз. Спробуйте всі звичайні дії робити в два рази повільніше і відчуєте, скільки грації в них з'явилося.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго
Показати ще

4. Настрій

Не показуйте свої негативні емоції, адже нічого не може вас так знівечити. Постарайтеся бути завжди веселими і ніжними, тоді чоловіки завжди будуть сходити з вас з розуму.

5. Доброзичливість, налаштування на співрозмовника

Сюди ж відноситься бажання почути, допомогти, зігріти. Не захист, не напруга, не настороженість, а щира прихильність до людини, поки він не зробив щось, щоб її втратити.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", відомий український дизайнер Анастасія Іванова розповіла про п'ять головних правилах того, як жінкам у діловій сфері ефективно керувати враженням" і завдяки цьому бути успішними.

1. Перше враження несвідомо формується у людини в перші чотири хвилини спілкування. При цьому 55% — це оцінювання вашої зовнішності (одягу, макіяжу, постави, усмішки). Вам треба завжди виглядати на всі сто, тому куди б ви не пішли вам потрібно ретельно продумувати ваш образ. Ви ж не знаєте, кого можете зустріти сьогодні.

2. Навіть якщо ви - сильна і незалежна бізнес-леді, яка керує сотнями підлеглих і спілкується з партнерами, вам потрібно залишатися жіночною. Не варто копіювати поведінку чоловіка, жінка повинна залишатися жінкою в будь-якій ситуації.