Позаду місяці зйомок популярного шоу "Від пацанки до панянки". Саме час поцікавитись у учениць Школи панянок, як вони ставляться до викладачів – Ольги Фреймут, Ірини Дюденко та Андрія Бурлуцького.

Яна Ковальська: "Згадую перший день у школі. Ми очікували побачити "ВІА Гру", так називали наставників попередніх сезонів. А тут шок! Заходить Ольга Фреймут. Я пам'ятаю її ще з програмою "Ревізор". А за нею йдуть Ірина Дюденко та Андрій Бурлуцький. На мою думку, нова трійка викладачів ідеальна. Я б сказала, що це – свята трійця. Вони мене б полаяли за таке порівняння, але це правда".
Даріана Семидоцька: "Я дуже здивувалася, коли Ольга Фреймут заявила, що вона новий директор Школи панянок. Але це добре – Ольга молодше і сучасніше. До того ж, я поважаю її за те, що відразу після пологів вона повернулася до роботи, прямо як з корабля на бал. Тому Ольга Фреймут – дійсно приклад для нас".
Юлія Поляніна: "Дюденко – баба-вогонь, хоча спочатку я думала, що вона вважає нас тупими і просто на камеру посміхається. Але потім ми з нею поспілкувалися в салоні, і я змінила думку. А ще чоловік у неї класний. Фреймут я пам'ятаю з "Ревізора". Така маленька і худенька – обійняти і плакати. Коли каталася на ковзанах, я молилася, щоб вона не впала. Тому що могла б зкалічитись".
Діна "Нло" Абу Зейтер: "Андрій Бурлуцький дуже проста людина. А ще у нього приголомшливе почуття гумору. До Ірини Дюденко я, мабуть, більше всіх прив'язалася з викладачів. Вона мій приклад для наслідування – добра і світла людина, одночасно красива і стильна жінка, поведінка якої завжди бездоганна. Директор Школи Ольга Фреймут – тендітна і дуже привітна. Не можу передати, наскільки вона приємна співрозмовниця, і як комфортно поруч з нею".
Оксана Гайнуліна: "Я дуже поважаю Ольгу Фреймут за те, як вона виглядає після трьох родів. Ірина Дюденко та Андрій Бурлуцький теж круті. А ще секретар Єг-о-о-р такий хороший!".
Вероніка Жураковська: "Крутим я вважаю Бурлуцького. Він просто уматовый чувак, можна так говорити? Він приїжджав до мене в центр реабілітації. Я шкодую, що не сказала йому тоді про проблеми зі спиною, і заявила, що хочу додому. Все обдумала вже вдома, але нічого не поробиш".
Дарина Куровська: "Всі вони для мене стали рідними людьми. Я буду дуже сумувати за ним, коли повернуся додому. Але сподіваюся, що в майбутньому ми продовжимо підтримувати дружні стосунки".
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що телеведуча і директор "Школи леді" Ольга Фреймут щотижня намагається змусити учасниць шоу нарешті відмовитися від образу пацанки і почати нове життя. У другій частині 11 випуску 3 сезони вони вчитимуться професіям, з яких розпочинали знамениті жінки, - офіціантка, масажистка, будівельник, продавець хот-догів, посудомийка і викладач сексуального виховання для дітей.