На цей раз рішення, хто залишить реаліті Нового каналу, вперше приймали учасниці шоу "Від пацанки до панянки". На цьому тижні викладачі Школи панянок поклали на них відповідальність за те, хто повинен виїхати додому.

Спочатку Ольга Фреймут, Ірина Дюденко та Андрій Бурлуцький вислухали думки дівчат один про одного і тільки потім хотіли винести вердикт. Одностайно пацанки вирішили, що Школу панянок повинна покинути Оксана "Мяу" Гайнулліна. І навіть сама Ксюша попросила попрощатся з нею.
"Я лажала всю тиждень, – щиро зізналася екс-пацанка. – У деяких моментах докладала зовсім небагато зусиль. Отже, не показала хорошого результату".
У Школі панянок Ксюша витримала одинадцять тижнів. Вона прийшла на проект, щоб знайти своє покликання в житті і позбутися шкідливих звичок.
"Жодних постановок не було, я прийшла дійсно змінюватися, – каже учасниця реаліті "Від пацанки до панянки" на Новому каналі. – Запам'ятала одну пораду: Будь такою, як ти є". Хочеш плакати – плач. Хочеш сміятися – смійся. Головне – будь справжньою. Такою я і буду навіть після повернення зі Школи панянок".
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що телеведуча і директор "Школи леді" Ольга Фреймут щотижня намагається змусити учасниць шоу нарешті відмовитися від образу пацанки і почати нове життя. На цей раз вона придумала досить дієвий спосіб допомогти дівчатам зрозуміти, чого вони хочуть і ким мріють стати у майбутньому.

У другій частині випуску 11 3 сезону вони будуть вчитися професіями, з яких починали знамениті жінки – офіціантка, масажистка, будівельник, продавець хот-догів, посудомийниця і викладач сексуального виховання для дітей. До речі, вакансія офіціантки – зовсім не випадковий вибір. Ведуча ніколи не приховувала, що після того, як переїхала в Лондон, довгий час розносила страви клієнтам.