Ісландська авіакомпанія відкрила найкрашу вакансію - мандрівника із зарплатою в 4 тисячі доларів. Головне завдання – розповідати про свою подорож і ділитися яскравими світлинами в соціальних мережах.

Майбутньому співробітнику доведеться протягом майже трьох місяців подорожувати по світу і документувати свої поїздки. Всього в програмі заплановано 12 подорожей: 4 – по Ісландії і ще 8 – по інших країнах.

Претендувати на вакансію можуть ті, хто досяг повноліття. Бажаючим необхідно записати ролик з розповіддю про своє рідне місто, завантажити відео на YouTube і прикріпити до заявки, яку можна залишити на сайті Wow Air. Крайній термін подачі заявок – 14 травня. Ім'я переможця стане відомо 18 травня.

Крім призера "роботу мрії" отримає і його друг. Він буде подорожувати по світу разом з переможцем конкурсу та точно так же буде отримувати за це гроші. Всі витрати – від оплати квитків до оренди житла – Wow Air бере на себе.

Популярні новини зараз

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

Що відбувається з робочими місцями в Україні

Сучасні технології вносять корективи в наше життя щодня. Нові технології, автоматизовані системи, цифровизація - все це створює можливості для бізнесу, який активно реагує на інновації. Спеціалісти зробили прогноз з приводу того, як зміниться ринок праці в Україні в найближчі роки.

В Україні звичні всім професії не зникнуть як мінімум 10-15 років, впевнений HR-експерт Олександр Білоус. Без роботи залишаться тільки ті, хто не встигне адаптуватися до змін.

"Зараз навіть продавці в супермаркетах повинні вміти користуватися комп'ютерами, освоювати касові апарати. У майбутньому кожен повинен буде знати основи програмування - такі прогнози озвучують вже давно. І це логічно. Все більше завдань виконується автоматичні, цифровизация кожен день проникає в абсолютно всі сфери", - пояснює експерт.

Дивіться: найвідоміший український мандрівник Дмитро Комаров розповів про найулюбленіше місце у світі

Як повідомляв портал "Знай.ua", зона відчуження вже багато років привертає десятки тисяч не тільки українських, а й іноземних туристів.