На ролику, який нещодавно з'явився в мережі, можна помітити три дивних "блюдця". За словами експерта, в пустельній місцевості Мохаве, штат Невада, здійснили посадку інопланетні судна.

Примітно, що саме там знаходиться секретна військова база, відома як "Зона 51", де, за чутками, зберігаються підбиті американськими військовими космічні апарати, створені прибульцями.

Як вважає уфолог, прибульці, давно зацікавлені американською базою, вирішили дізнатися про неї побільше, у зв'язку з чим і здійснили посадку. Але з літака, звідки велася зйомка, точно не можна було сказати, на якій відстані від землі вони перебували.

Тим часом скептики не поспішають вірити в існування "зелених чоловічків" і на цей раз, припускаючи, що дископодібні пластини на відео - звичайні споруди, які багато в "Зоні 51". Однак уфолог впевнений, що про себе дали знати саме інопланетяни.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Секретний військовий центр останнім часом часто обговорюється в засобах масової інформації через таємничі події, що відбуваються на її території, і найчастіше стають причиною того непізнані літаючі об'єкти, що дають знати про себе там, де знаходитися строго заборонено. Але часом піддаються розголосу і нетрадиційні випадки.

Близько місяця тому в мережі з'явився знімок, на якому чітко видно, як з отвору в грунті "Зони 51" вилазить якесь величезне чудовисько з довгими щупальцями. Після цього багато хто вважав, що військові Сполучених Штатів Америки проводили над інопланетним "гостем" досліди, не сильно сподобалися йому, і тепер це чудовисько гуляє на волі і може знаходитися в будь-якій точці континенту.

Знай.uа нагадує, що в США непізнаний літаючий об'єкт налякав людей дуже яскравим світлом. Білі та блакитні вогники, які літали в небі невідомим способом, складали один загальний контур. Дивна фігура змінювала свою форму.

Також нагадаємо, професор показав, як його спокусив прибулець. Доктор стверджує, що прибулець нібито носив сонцезахисні окуляри і дозволив Пінотті зробити кілька знімків всередині космічного корабля.