Коти сприяють психологічному розслабленню та допомагають розвиватися малюку. Але не варто одразу заводити домашнього улюбленця після того, як дитина попросила купити його.

Все тому, що коти потребують догляду, пише портал "Наша мама". І тому батьки пояснюють дитині, що вона буде доглядати за тваринкою та годувати її.

Заводити кота потрібно тоді, коли дитині виповнилося три роки. До цього періоду у домі повинна бути підвищена санітарія. Трирічна дитина уже буде розуміти, що коли тягнеш кота за хвіст чи шерсть – то йому боляче чи, до прикладу, те, що їсти корм тварини не можна.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Домашня тваринка сприяє кращому розвитку дитини, вона розвиває у них відповідальність та турботу. Кіт допоможе розвинути у малюків самостійність, адже у них будуть обов’язки годувати домашнього улюбленця та прибирати за ним. Батьки повинні навчити цього дітей, це їх дисциплінуватиме.

До того ж, погладжування котів знімаю напругу. А от спілкування з домашнім улюбленцем заряджає на позитивні емоції.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", перед кожним походом до нового перукаря мимоволі починаєш нервувати: а чи зроблять тобі саме ту зачіску, яку ти хочеш? Цілком можливо, ти знову побачиш в дзеркалі щось таке, що хоч стій, хоч падай. Як виявилося, такі ж проблеми у братів наших менших. Іноді після походу до грумеру домашнього вихованця просто не впізнати! То стиліст так постарався, то у господаря фантазія розгулялася — так відразу і не зрозумієш.

Нагадаємо, з тим, що домашні тварини позитивно впливають на самопочуття людини, складно посперечатися, але от яка саме тварина краще інших піклується про здоров'я своїх господарів, вступаючи в боротьбу з хворобами і навіть запобігаючи їх.

Відмітимо, один з мешканців стихійного котячого заповідника на площі Торре-Арджентина в Римі випадково опинився на панорамі міста в сервісі Google Maps. Причому після цього кіт, "зіпсував" фотографії для "гугловських" карт, став справжньою зіркою: знімки, на яких зображено тварину, розлетілися по всьому інтернету. Варто зазначити, що першими на незвичайні кадри звернули увагу користувачі порталу Reddit.