Як повідомляє Clutch.ua струнке тіло, сексуальні форми і ніякої зайвої ваги – бажання кожної дівчини, яке стрімко зростає з приходом літа. Втілити мрію в реальність, та ще й за невеликий період часу, можна за допомогою занять шейпінгом! Одначе плутати шейпінг з фітнесом все ж не варто.

«Шейпінг» або, якщо перекладати, «надання (тілу) форми» — це спеціально розроблене кардіо і силове тренування, спрямоване на корекцію проблемних зон і загальне оздоровлення жіночого організму. Кардіо означає, що протягом тренуванні задається особливий пульс, силова ж означає, що робляться по черзі вправи на всі групи м'язів.
Важливою частиною комплексу є харчування. І хоча серйозної дієти не буде, від фас-фуду і солодкого на ніч доведеться відмовитися. Саме завдяки згруповано комплексу шейпінг позбавляє від жиру і швидко відточує фігуру.
Ефективність шейпінгу першими оцінили моделі — комплекс спеціальних вправ допомагав їм привести себе у форму перед показом. Потім шейпінг підкорив серця мільйонів дівчат по всьому світу. Вперше про шейпінгу заговорили в кінці 80-х років в Росії, за довго до того, як на світових екранах з'явилися знамениті відео-уроки з супермодель Сінді Кроуфорд.
Існує універсальний вид занять – шейпінг-класик. Він підходить всім без винятку дівчатам. Проте існує маса інших видів, расчинаных на різну ступінь підготовки і зусиль. Ось деякі з них:

Шейпінг-терапія – для реабілітації людям, страждаючим захворюваннями травної системи, остеохондроз.
Шейпінг-стиль – для створення власного іміджу.
Шейпінг-юні – для дітей і підлітків.
Шейпінг «вічно молоді» — програма для жінок старше 50 років.

Користь шейпінгу для жіночого організму незаперечна. Тренування впливають як фізично, так і морально, заряджаючи позитивом і підвищуючи самооцінку.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що багато глядачів помітили, що останнім часом українська співачка Настя Каменських сильно схудла. Їй вдалося скинути близько двадцяти кілограмів зайвої ваги. Тепер Настя вирішила поділитися секретом цієї дієти зі своїми шанувальниками. Співачка пояснила: навіть прості продукти, які не потребують великих грошових витрат, здатні допомогти всім, хто прагне отримати ідеальну фігуру. "Сидіти на дієті - неймовірно дорого і не кожен може собі це дозволити. Але, я вважаю, що такі продукти, як гречка, вівсянка кожному по кишені", - уточнила Каменських.

Популярні новини зараз
Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще