Пухнасті, невиховані, метушливі, але такі кумедні – за це ми їх всі і любимо. 8 серпня весь світ відзначає День кота. Але ви навіть не уявляєте, що ці створіння можуть навіть виконувати складну роботу і впоратися з нею не гірше за людей. Отож, найпопулярніші коти-професіонали до вашої уваги.

50 службовців Ермітажу

Історія Санкт-Петербурга, який за радянських часів носив назву Ленінград, має і похмурий період блокади в період Другої світової війни. Тоді місто оточили, не було жодного зв'язку із зовнішнім світом. Внаслідок чого городяни спочатку з'їли всіх собак, а потім кішок і навіть щурів.

Особливо миші раптом розплодилися в легендарному Ермітажі, де псували твори мистецтва, стіни і підлоги. Для боротьби з гризунами з Сибіру надіслали цілих чотири вагони кішок спеціальної мисливської породи - нащадків лісових котів, димчастих.

Популярні новини зараз

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

Головні новини за 18 вересня: поранення двох військових на Донбасі, прихід бабиного літа до України і новий склад шоу "Холостячка"

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Показати ще

Дивіться: коти в Ермітажі

Палмерстон - гроза МЗС Великобританії

За останній рік він став символом країни, хоча привезли зі звичайного притулку для тварин. Назвали на честь дипломата і державного діяча Генрі Палмерстона. Тепер він поважно входить в посольство через головні двері, сидить в кріслі глави відомства, а також активно і сумлінно захищає приміщення МЗС від щурів і мишей.

Дивіться: Палмерстон, Британія

Кот Ларрі - головний мишолов при уряді

Ларрі потрапив до Будинку уряду на службу ще в 2011 році. При цьому, він вважається продовжувачем традиції - придворні коти існували в Будинку уряду і в королівській резиденції ще з 1927 року.

Дивіться: Кіт Ларрі

Фелічетті - кішка в Космосі

У 1960 році влада Франції замислилася про те, щоб відправити на орбіту Землі домашню тварину. Вибір припав на кішок, оскільки вони були більш спокійними, ніж собаки. Після всіх випробувань, в 1963 році саме Фелічетті піднялася на орбіту 18 жовтня.

Дивіться: Фелічетті - кішка в Космосі

Стаббс - почесний мер Аляски

Працівниця магазину Лорі Стек, забрала кота в магазин, де він виконував обов'язки охоронця. У 1997 році на виборах мера багато городян були незадоволені політиками. Тоді хтось жартома зареєстрував в якості кандидата кота Стаббса.

Дивіться: кіт Стаббс, Аляска

Службовець українського МЗС

Кот Амбассадор - перший кіт на службі в державному відомстві України. Смугастого вуличного кота в кінці грудня підібрав на вулиці глава МЗС України Павло Клімкін. Потім Олексій Макєєв - глава Департаменту політики МЗС України розповів, що кота тепер звуть Амбассадор та він - офіційно прийнятий на роботу у відомство.

Дивіться: Службовець українського МЗС

Нагадаємо, дикий експеримент із собакою та крокодилом закінчився трагедією.

Як повідомляв Знай.ua, психологи назвали запоруку ідеальної родини.

Також Знай.ua писав, японський інженер перетворив кота на пилосос.