В Белфасті, Ірландія, співробітник місцевої будівельної фірми відкусив голову живому голубу, щоб набрати лайків в соцмережах.

Сміючись колеги чоловіки зняли смерть бідного птаха на камеру. Відео починається зі зйомок живого голуба, який спокійно літає в лісі поряд з будівництвом. Чоловік, одягнений в зелений жилет, піднімає з підлоги одну з палиць, збиває нею крилатого полоненого, потім різко бере і відкушує голову. Тільце без голови він кидає на підлогу. Слідом за ним туди відправляється і голова. Завершується зйомка гучним сміхом експериментатора.

На даний момент відео вже набрало кілька сотень тисяч переглядів. Майже всі подивилися вимагають у правоохоронних органів звернути увагу на шкуродера і покарати його. Зараз місцева поліція встановлюють місце події, а також шукає винних.

Харків'янин Карім опублікував відео, на якому він жорстко вбиває кажана.

Відповідне відео було розміщено в сторіс сторінки "sladkiy_plombir" в Instagram.

"Що робити з крихіткою, хлопці, порадьте? Вона бідолаха лежить і пищить, маленька", - звертається молода людина до своїх підписників і чіпає лежачого на підлозі кажана.

Через деякий час ставлення до летючої миші у нього кардинально змінюється.

"Придумав, як їй допомогти", - заявляє хлопець і тисне жертву ногою, після чого автор запису перевертає труп тварини і показує сліди крові.

Як пізніше написав на своїй сторінці у Facebook блогер Кирило Яковлєв, цей Карім, за попередньою інформацією, навчається в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

"Харків'янин Карім виклав відео, де він жорстоко знущається над твариною, а потім вбиває її на камеру! При цьому глузуючи з цього! За попередньою інформацією ця істота навчається в Харківському Національному Університеті внутрішніх справ (знову МВС). Також він викладав відео, де він в нетверезому стані з хлопцями розважається з п'яними дівчатами... Якщо ви володієте будь-якою інформацією про цю істоту... прошу написати в коментарі, або відправити в приватні повідомлення !!! Прошу максимально поширити відео! Ми повинні домогтися його відрахування з навчального закладу!" - написав блогер.

Нагадаємо, двох неповнолітніх росіянок, які забили маленьке кошеня сокирою і зняли це на відео, поставила на облік поліція Алтайського краю.

Як повідомляв Знай.ua, вночі 15 липня в Харкові невідомі розгромили приватний притулок для бездомних кішок та жорстоко вбили тварин.

Популярні новини зараз
Призовний вік знижують до 20 років: чоловікам 20-25 закриють виїзд за кордон Проїзд дорожчає до 22 гривень: запроваджують безкоштовну пересадку за 35 хвилин Київстар підняв тариф без згоди: незаконне списання 100 грн в абонентів Росіяни готують наступ на дві області: у ГУР попередили про нову загрозу
Показати ще

Також Знай.ua писав, в суботу, 7 липня, в Дарницькому районі столиці, стався жахливий інцидент. З балкона квартири на сьомому поверсі за адресою Ревуцького, 5 чоловік практично на голови дітей викинув двомісячне цуценя.