Астрологи і провісники повідомляють про те, що планета, яка знищить Землю, вже видна на небі неозброєним поглядом. Готуватися до гіршого варто вже в жовтні.

Деякі вчені із США переконані, що незабаром загадкова планета Нібіру знищить Землю. При цьому неминучу загибель люди вже можуть побачити на небосхилі.

Вчені-астрономи заперечують те, що планета Нібіру принесе землянам кінець світу. Крім цього, експерти запевняють людство, що ніякої загрози з космосу не існує, а версії про якусь Нібіру – лише домисли.

Астрологи вважають, що вчені просто приховують від людства реальний стан справ, щоб не викликати паніку серед населення. Нібіру ж зараз вже знаходиться на дуже небезпечній відстані від Землі і це загрожує впливом на Землю величезного гравітаційного поля планети-гіганта.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко привчила до особливої розкоші свою доньку від Арсена Мірзояна: викликає заздрість

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

За словами Ітона Троубриджа, який раніше працював в Геологічному відомстві Сполучених Штатів, недавній землетрус, також як і вулканічні виверження на Гаваях і в Балі, безпосередньо пов'язані з рухом такого величезного космічного об'єкта, як планета Нібіру. Адже її розміри за різними підрахунками в 10, а то і в 30 разів перевищують земні.

Найбільш небезпечним, на думку астрологів, може виявитися активність супервулкана Йеллоустоун, розташованого в однойменному парку на території Північної Америки. Якщо почнеться його виверження, загине не лише Північна Америка, нависне загроза загибелі і над усією планетою.

За твердженням деяких експертів, виходить, що в минулий свій візит (приблизно 3600 земних років тому) шлях Нібіру пролягав в безпосередній близькості від планети Марс, після чого його поверхня стала млявою пустелею.

Нагадаємо, людство безсиле: вчені оголосили вердикт для планети.

Як повідомляв "Знай. ua", залишилися лічені дні: Землю накриє вогненний армагеддон, врятуються одиниці.

Також "Знай. ua" писав, що прибульці готуються атакувати Землю: фотофакт.