Як повідомляє Clutch.ua Кара Кінг у своїй книзі «Більше, ніж просто гарна» розповідає про взаємини між чоловіком і жінкою, допомагаючи розкрити природні здібності прекрасної половини. Кожній хотілося б отримувати від стосунків все, що забажаєш. Знаючи психологію чоловіків і розкривши свій потенціал, можна вміло зробити себе щасливою.

Чоловіки не прив'язуються емоційно


Вони тримаються відсторонено і ховають свої емоції. Вихід емоцій-велика рідкість, поки він не буде стовідсотково впевнений, що любить. Так що емоції і почуття залишайте в стороні, поки не дізнаєтеся що хлопець того вартий.

Чоловіки не звертають уваги на дрібниці


Вони не проводять детальний аналіз кожної мікроскопічної деталі година за годиною. Так що не копайтеся в дрібницях. Робіть як чоловіки: розслабтеся.

Чоловіки не намагаються переробити жінку


Ми завжди силимося «виправити» свого хлопця. Починаємо зустрічатися і вбиваємо собі в голову, що все буде інакше. Ми думаємо: «Я допоможу йому знову піти вчитися/знайти хорошу роботу». Або взагалі починаємо йому під ніс подавати. Хлопцеві ніде жити, і ми дозволяємо йому переселитися до себе – і зовсім безкоштовно. У нього немає роботи, тому ми підкидаємо йому грошенят. А це нічим хорошим не закінчується.

Чоловіки не намагаються знайти виправдання поганого ставлення до себе
Якщо жінка погано коїть з чоловіком або зраджує, він просто піде. А ось ми можемо довго зустрічатися з останнім покидьком і миритися з абсолютно непрощенною поведінкою. Та й навряд чи кинемо його першими. Гідні чоловіки так не поводяться. Якщо жінка зрадить, чоловік з нею порве. Так що навчіться прощати і прощатися з людьми, які вас використовують.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Чоловіки розділяють поняття «дружина» і «жінка для сексу»


Ми бачимо в хлопцях, з якими нам добре в ліжку, справжню любов. А у чоловіків є кохані жінки і жінки, яких вони використовують, щоб отримати секс. Ми намагаємося емоційно прив'язатися до кожного, хто зверне на нас увагу. Насправді варто брати приклад з чоловіків і розділяти їх.

Чоловіки заводять всякими крутими примочками, щоб бути більш привабливими для протилежної статі


Вони купують потужні машини і ставлять на них класні диски, щоб всі звертали увагу тільки на них. Купують дорогий одяг і взуття. Прагнуть більше заробляти. Все це вони роблять, щоб притягувати жінок як магніт. І у них чудово виходить. Візьміть це на замітку і прагніть до самореалізації.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що американські учені визначили найщасливіший період в шлюбі. І це не медовий місяць. Як з'ясувалося в ході дослідження, вчені з університету штату Пенсильванія і університету Бригама Янга, навпаки вважають, що період ідеальної гармонії між партнерами настає після 20 років життя в шлюбі, пише Independent. Учені використали дані з великого дослідження Marital Instability Over the Life Course про дві тисячі чоловік, які відмічали, як мінявся рівень задоволеності стосунками з партнерами в різні періоди шлюбу