Зараз існує безліч аномалій і мутацій у людей і це не для кого вже не новина. Але про такі здібності ще точно ніхто не чув, а вже тим більше не всі бачили.

Як виявилося в світі є чоловік, який має цілих два статевих органи. Однак, на жаль, цей чоловік відмовився називати своє ім'я і захотів залишитися анонімним. При цьому власник двох достоїнств докладно розповів про своє сексуальне життя.

Так, за словами володаря двох пенісів, обидва його статевих органи функціонують нормально і стабільно.

Відзначається, що, незважаючи на таку аномалію, кожен його член має ерекцією і навіть може отримувати оргазм під час мастурбації. У той же час більше задоволення чоловік відчуває при інтимних стосунках із жінками.

Як отримувати задоволення від сексу? Дивіться поради від Наталії Холоденко

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Як стверджує чоловік, жінки ставляться до його фізіологічної аномалії спокійно. Але чоловіки, коли дізнаються про особливості тіла, завжди проявляють не потайне здивування.

Більш того, володар двох пенісів неодноразово отримував пропозиції зніматися у порнофільмах, але він постійно відмовляється від цього.

Хоч він і вважає свій дар унікальним і неповторним, проте хоче зберегти своє ім'я в таємниці.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що для того, щоб отримувати від сексу більше задоволення, а також бути впевненим в комфорті партнера, необхідно забути про наступні речі:

мовчати, кричати, критикувати, ображатися на слова партнера, не звертати уваги на біль, ігнорувати байдужість партнера, переживати про оргазм, соромитися озвучувати свої бажання, займатися сексом з нетверезим людиною тощо. Такі ситуації погіршать інтимні відношення в життя будь-партнерів.