У День святого Валентина зірки розповіли про те, що для них означає любов. Монатік, Леся Нікітюк, Микола Тищенко, Григорій Решетник, Лілія Ребрик, Ірина Білик та багато інших артистів продовжили фразу «Любов – це...».

Олег Винник

«Любов – це найдорожчий подарунок, який ми отримуємо. Адже що може бути краще, ніж коли людина віддає тобі себе на все життя? Любов – найсильніше почуття, єдине здатне змінити цей світ. Ми створені для того, щоб любити, накопичити дар любові і віддати його оточуючим людям».

Леся Нікітюк

Популярні новини зараз
путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків
Показати ще

«Любов – коли він миє посуд».

Андрій Доманський

«Любов – це коли вона тобі виделкою в ліве око, а правим ти все одно продовжуєш бачити саму рідну людину».

Ірина Білик

«Любов – це отрута».

Микола Тищенко

«Любов – це дві людини. Він і вона на все життя».

Monatik

«Любов – це почуття, яке треба заслужити. Як тільки вона приходить до нас, справжня, видюща, мудра, взаємна, ти точно розумієш, що ось вона – головна нагорода для людини».

Григорій Решетник

«Любов – це відданість один одному, величезна довіра. Впевненість у своїй другій половинці, як у самому собі. Найголовніше – це відданість».

Ольга Горбачова

«Любов – це повнокровне життя. Перехід від матеріального до духовного, від нижчих завдань до вищих. Вона нестатична, вимагає випробувань, зростання. І коли цього у відносинах не відбувається, вона стоншується».

Лілія Ребрик

«Любов для мене – це, в першу чергу, щастя, радість, це велике диво, яке трапляється далеко не з кожною людиною. Це те, для чого і заради чого ми взагалі живемо. Любити треба вміти: віддавати свої почуття, дозволяти любити себе. Це, на жаль, не дано природою, цьому треба вчитися. Велике диво, коли ти можеш бути таким, який ти є насправді, і коли твоя друга половинка точно так само нічого від тебе не приховує. Ти тільки подумав, а людина вже зробив, і навпаки. Тобі весь час хочеться його радувати і втілювати в життя самі божевільні і найсміливіші ідеї твоєї другої половинки».

Dj Nana

«Любов – це космос! Це щось непізнане для людської свідомості, і ніхто досі не вивів формулу кохання».

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що зірки Голлівуду вразили спокусливою фотосесією.