Популярна в Рунеті фотографія, на якій дівчина, сидячи на колінах у хлопця, тримає іншого за руку, потрапила на міжнародний іміджборд Reddit. Мем про "любовний трикутник" став дуже популярний за кордоном.

Знімок був опублікований в Twitter 25 травня дівчиною на ім'я Христина. Він швидко поширився в Рунеті, потрапивши в безліч пабликов в соцмережі і на розважальний портал "Пикабу". Користувачі називали його ілюстрацією "максимального рівня френдзони", а також порівнювали цю ситуацію з любовним трикутником поета Володимира Маяковського та сім'ї Бриків.

Через кілька днів фотографія з'явилася на Reddit з підписом "Це складно". За кілька годин публікація стала однією з найбільш популярних, набравши майже 20 тисяч "плюсів" і кілька сотень коментарів. Користувачі навперебій пропонували свої версії того, що відбувається.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Гороскоп на жовтень 2022 для всіх знаків Зодіаку: Водолії у пошуку кохання, а Тельці зможуть стати багатшими І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Моя перша думка — це розумово відсталий брат, який боїться людей або автобусів. А взагалі я покидьок, так що це має бути правдою", — завив в коментарях користувач під ніком bisjac.

З його думкою погодивлися більше шести тисяч чоловік.

"У хлопця і дівчини однакові підборіддя і ніс, тому припускаю, що брат", — підтримав його юзер DocMerlin.

Або вони всі просто люблять один одного. І вони щасливі.

"Так, моя перша думка була: "О, схоже, вони поліамори".

Стала популярною і версія, що вони їдуть на якийсь траурний захід.

"У них у всіх в обличчах є щось схоже. Можливо, у них помер якийсь родич і їм просто не вистачає близькості. Так я б міг пояснити вираз їхніх облич".

І тут багатьох здивував спортивний костюм від "Адідаса".

"Ну, звичайно, ти ж завжди їздиш на похорон одягненим в "Адідас" з голови до п'ят", "Взагалі-то, він весь у чорному. Це траурний "Адідас",

Але знайшлися знавці, що пояснили: "Адідас" в моді завжди.

"У Росії тренувальний костюм "Адідас" надівається за будь-якого приводу".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Аркадій Бабченко живий! Вбивство журналіста, яке, як всі думали, що стався ввечері 29 травня, виявилося інсценуванням СБУ. Користувачі соцмереж, менше доби тому переживали з-за вбивства Бабченко, полегшено видихнули і негайно почали жартувати про "воскресіння" журналіста.