Дівчина з першого погляду закохалася у свого свекра, але порочне кохання зруйнувала її життя.

"Мене звуть Оксана, я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Єгором в поліклініці. Я проходила практику, а він у мене був куратором. Почали зустрічатися, потім одружилися.

Чоловік привів мене знайомити зі своїми батьками, і я з першого погляду закохалася в свого свекра.

Він влаштував мене з чоловіком працювати разом з ним у військовому госпіталі. Якось я попросила свекра прийти до нас додому, коли Єгор був у відрядженні. Накрила стіл, купила пляшку коньяку, і стала чекати. Він прийшов, побачив і все зрозумів.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Ви, напевно, подумаєте, як я могла лягти в ліжко практично до свого батька, відповім, що змогла, я його дуже любила. Я народила двох дітей, від свекра, а чоловік думав, що від нього. Потім віннесподівано приїхав раніше із відрядження.

Згодом ми розійшлися, свекор перестав зі мною спілкуватися, навіть звільнив з роботи. Я залишилася одна. Чоловік звільнився і переїхав, спілкується лише з мамою.

Я подавала на аліменти на чоловіка, але суд мені не присудив їх.

Потім я поїхала до своїх батьків, але вони мене не взяли, і я зняла квартиру, влаштувалася на роботу. Заміж так і не вийшла, мій свекор незабаром пішов на пенсію, зі мною і дітьми він не спілкується, зі мною навіть мої батьки не спілкуються.

Якось мій тато захворів, прийшов на прийом до лікаря, і потрапив до мене. Він ні слова не сказав, розвернувся і вийшов.

Минуло дуже багато років, діти вже виросли, а я так і залишилася одна. Це була любов на все моє життя."

Раніше Знай.uа писав, що в місті Батам (Індонезія) два місяці тому за допомогою кесаревого розтину народився хлопчик з двома обличчями.

Також ми писали про життя сіамських близнюків і про хлопчика, який народився на світ з геніталіями на дивному місці.