З давніх часів наші предки вірили, що яблуко має містичні властивості. Крім того, за Біблією змій-спокусник пропонував Єві саме цей фрукт. Вважається, що яблуко – найкращий провісник у сердечних справах, а саме свято Яблучний Спас – добре підходить для різних ворожінь.

Ворожіння на бажання

Візьміть 3 яблука – червоне, жовте і зелене. Бажано, щоб вони були приблизно однакового розміру. Покладіть їх в коробку. Візуалізуйте своє бажання, обговоріть його вголос. Потім, не дивлячись, витягніть з коробки одне яблуко. Якщо воно червоне – вам пощастить, мрія збудеться, причому досить скоро. Жовте – виникнуть деякі перешкоди, але якщо ви не опустите руки, то все вийде. Зелене – це бажання несвоєчасне, тому відповідь негативна.

Ворожіння любить – не любить

Візьміть яблуко і з думками про милого розріжте його навпіл. Подивіться, все насіння залишилися цілими? Якщо так, то, без сумніву, він вас любить, і якщо ви обидва не наломаете дров, то зможете разом справити золоте весілля. Якщо одне насіннячко пошкоджено – у вашій другій половинці назріває невдоволення вашими відносинами, вам пора серйозно все обговорити. Якщо розрізано 2 і більше – вам пора всерйоз задуматися: чи та це людина?

Ворожіння на рік

Візьміть яблуко, відріжте у нього верхівку так, щоб було видно - насіння. Якщо вони утворюють візерунок у вигляді красивої правильної зірочки, то майбутнє обіцяє вам щастя і море любові. Якщо ні – вам належить поборотися за місце під сонцем.

Гадання на нареченого

Розріжте яблуко на 9 рівних частин. Сядьте перед великим дзеркалом. 8 шматочків яблука з'їжте, а один киньте через ліве плече, стежачи за його відображенням. У цей момент в дзеркалі може з'явитися суджений.

Ворожіння на нову роботу

Розріжте яблуко навпіл. На папері у колі, що дорівнює розміру зрізу, напишіть місце роботи/посаду/професію, які вас цікавлять. Вкладіть папір у яблуко, не звертаючи, закріпіть половинки. Залиште на ніч. Вранці подивіться – який напис найменше розплився, туди вам і треба рухатися.

Ворожіння на багатство і достаток

Киньте яблуко вгору. Якщо воно впаде по праву руку від вас – ви значно поліпшите матеріальне становище, якщо по ліву – все поки залишиться незмінним. Якщо ж рівно перед вами – не наробіть дурниць, щоб не влізти в борги!

Любовне ворожіння

Киньте у відро з водою багато маленьких яблучок. Не дивлячись, великим ковшем зачерпніть. Порахуйте, скільки яблук вам вдалося зловити. Якщо парне число – на вас чекає вдалий період у коханні. Якщо непарне – робіть поки ставки на кар'єру.