Як надушитися так, щоб аромат парфумів протримався довго і був приємний вам і оточуючим.

Користуючись парфумами або туалетною водою, ми часто допускаємо одні й ті ж помилки:

• наносимо їх не туди, куди потрібно;

• виливаємо на себе занадто багато парфумів;

• втираємо парфуми в шкіру після нанесення.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Як правильно користуватися парфумами

Парфуми - штука складна. Ароматні олії, що входять до його складу, повинні за задумом вбиратися в шкіру і змішуватися з речовинами, які виробляють сальні залози.

Потрапляючи на шкіру, запах парфумів трансформується в унікальний для кожної людини аромат.

Якщо наносити парфуми на одяг, контакту зі шкірою не буде і аромат не розкриється. З цієї ж причини варто забути популярну пораду бризкати парфумами в повітря і увійти в ароматну хмару: якщо ви при цьому одягнені, нічого доброго не вийде.

Дуже важливо, куди наносити аромат. Ідеальне місце нанесення парфумів - між шиєю і грудною кліткою, причому не забороняється потрапляти на обидві ці частини тіла. До речі, чоловіки з волохатими грудьми в цьому випадку виявляються у виграшному становищі. Ароматні олії, що потрапили на волосся, не відразу вбереться в шкіру, а отже, парфуми протримаються довше.

Що стосується кількості, то тут діє одне-єдине правило: чим менше, тим краще.

Аромат вашого парфуму повинен бути ледь помітний оточуючим, а не валити їх з ніг на відстані кількох метрів.

Після того як ви нанесли парфуми, то не втирайте. Вони не повинні вбиратися, як крем, а навпаки, залишитися на поверхні шкіри і вступити в реакцію з її верхнім шаром. Якщо ви почнете втирати, то зіпсуєте аромат.

Як повідомляв портал "Знай.ua", популярні візажисти і прості любительки макіяжу висміяли так звану "природну красу", якою так захоплюються чоловіки. У соцмережах Instagram і Twitter став популярний пост, на якому видно, скільки косметики потрібно для натурального образу.