Зима почалася досить давно, і ось нарешті-то все вкрилося снігом. Це, звичайно, дуже красиво, але ризик травмуватися виростає в рази. І, щоб ви не впали, ми вирішили розповісти вам, як утримати рівновагу в ожеледицю.

Як утримати рівновагу в ожеледь

Перша і, мабуть, найважливіша порада – це не тримайте руки в кишенях. По-перше, це допоможе вам утримати рівновагу в ожеледь, а по-друге, якщо ви будете падати, то зумієте підставити руки, щоб не вдаритися головою.

Звичайно, по можливості, намагайтеся вибрати найбезпечніші ділянки дороги, які присипані піском, або зовсім чисті. А, щоб нормально тримати рівновагу, потрібно ставити ногу на лід повністю, а не частково.

Експерти рекомендують літнім людям взагалі не виходити з дому під час ожеледиці. Адже у них вірогідність травмуватися в рази більше. Але якщо це необхідно, то з собою потрібно взяти палицю з гумовим наконечником, вона допоможе утримати рівновагу в ожеледицю і не впасти.

Популярні новини зараз

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Що робити щоб взуття не ковзала в ожеледь

Так само, під час ожеледиці потрібно вибирати правильне взуття. Тут важливо утриматися від високих підборів. Краще надіти взуття на плоскій підошві, бажано з гуми, з протекторами, яка не твердне при низьких температурах. Але, незалежно від того, яке на вас взуття, потрібно намагатися пересуватися, ніби ви на лижах. Це допоможе вам утримувати рівновагу і не впасти.

Гумова профілактика

Це дуже простий і дієвий спосіб. Потрібно просто віднести взуття у взуттєву майстерню і попросити, щоб вам наклеїли на підошву спеціальну гумову накладку. Це допоможе тримати рівновагу і не ковзати в ожеледь.

Медичний пластир

Мабуть, це найпростіший спосіб зробити так, щоб взуття не ковзала в ожеледь. Потрібно купити кілька медичних пластирів і наклеїти їх на підошву. Це допоможе вам, але ненадовго. Через воду вони досить швидко зникнуть, але приклеїти новий можна в будь-яку хвилину.

Дивіться: Що робити в ожеледицю?

Тепер ви знаєте, як утримати рівновагу в ожеледь і це допоможе вам не отримати травм в цей період.