Схоже, навіть самим махровим сексистам тепер доведеться заховати подалі іскрометні жарти про блондинок за кермом. Британські страховики представили результати дослідження, засновані на статистиці. І висновок виявився досить невтішним для всіх, хто вважав, що вміле водіння — така ж вроджена і невід'ємна прерогатива виключно чоловічої статі, як борода або загадковий пух в пупку.

І хоча, звичайно, у того, щоб бути чоловіком є багато переваг, виявилося, що машини все ж краще водять жінки. Найбільший сайт про страхування Великобританії Сonfused.com проаналізував статистику страхових компаній країни, і ось що вийшло.

Водіїв-чоловіків у Великобританії більше, ніж жінок, але розрив дуже незначний: 53% до 47%. Але порушення всіх категорій частіше роблять чоловіки. Ось які дані представили автори дослідження. Нагадаємо, мова йде про Великобританію.

Перевищення швидкості: жінки — 7%, чоловіки — 23%.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Небезпечне водіння: жінки — 0%, чоловіки — 2%.

Водіння в нетверезому вигляді: жінки — 1%, чоловіки — 5%.

Відсутність страховки: жінки — 5%, чоловіки — 18%.

Інші порушення: жінки — 5%, чоловіки — 25%.

А ще чоловіки в два рази частіше звертаються до страхових компаній, щоб відшкодувати збитки від аварій. До того ж серед чоловіків вищий відсоток тих, хто подає на компенсацію ДТП з їх вини. 17% проти 9% у жінок.

Раніше повідомлялося, що штучний інтелект навчився водити за 20 хвилин. Штучний інтелект поступово переймає водійське кермо у людини. Вагомий крок на шляху до появи на наших дорогах автомобілів без водіїв здійснила команда британської компанії Wayve. Програмісти створили нейромережу, яка здатна навчитися керувати автомобілем за якихось 20 хвилин, використовуючи тільки одну камеру і комп'ютер.

Нагадаємо, що 90% водіїв не знають про ці геніальні лайфхаки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що араби вперше пустили жінок за кермо.

Також "Знай.uа" писав, що п'яна водійка влаштувала копам "тест-драйв" на міцність нервів.