22 серпня на засіданні Кабінет міністрів ухвалив нову несподівану постанову. Відповідні зміни були внесені в Порядок держреєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них ТЗ, мопедів. Повідомляє Politeka.

Так українські водії зіткнулися з новою проблемою, для них придумали шокуючу заборону. Тепер вони не зможуть перереєструвати, зняти з обліку транспортний засіб, якщо відомості про його власника є в Єдиному реєстрі боржників.

В ході держреєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку ТЗ уповноважені особи сервісного центру МВС будуть перевіряти відомості про його власника в реєстрі боржників. Відповідна позначка буде робитися на заяві власника авто.

Важливо, що Єдиний реєстр боржників є складовою частиною Автоматизованої системи виконавчого провадження. Основна мета реєстру — запобігання відчуження майна боржником, внесеним до реєстру.

Популярні новини зараз
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

У ньому є інформація про осіб, у яких є заборгованість зі сплати періодичних платежів більше трьох місяців, наприклад, аліментів.

Також додамо, що в Україні пропонують посилити покарання за вчинення смертельних ДТП. Зокрема, пропонується ввести певний мінімальний строк позбавлення волі для водіїв, чия вина у смертельній аварії була доведена. Про цю ініціативу розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Мені здається, що законодавець повинен точно вказати: якщо в ДТП є смерть з вини водія, він повинен отримати не менше, скажімо, одного-двох-трьох років, як законодавець визначить, позбавлення волі", — заявив він.

Нагадаємо, в Україні з'явилася нова схема шахрайства з автомобілями на єврономерах - їх почали відбирати справжні господарі: власники литовських фірм або іноземці.

Як повідомляв портал "Знай.uа", з початку року в Україну ввезли 146,8 тисяч автомобілів в режимі "транзит" і 465,9 в режимі "тимчасове ввезення". Близько 60 тисяч нерозмитнених машин прострочили термін перебування.

Також "Знай.uа" писав, в мережі з'явилися фотографії українських доріг, які жахають своїм жалюгідним становищем. Так, зокрема, була показана дорога в Лохвицькому районі Полтавської області.